.

05.05.2021 Kripto Para Piyasası Önemli Gelişmeler

Geçtiğimiz saatlerde Bitcoin ciddi bir düşüş yaşadı. En yüksek 57.200 $ ‘dan 53.046 $’ seviyelerine geriledi ve toplamda % 7’lik bir düşüş sağladı.

Analizlere göre bu düşüş, daha önce BTC’nin ulaştığı azalan direnç çizgisini doğrulamak için gerçekleşmiş gibi görünüyor.

Altcoin Gelişmeleri

Kripto para piyasasının toplam değeri 4 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,3 trilyon doları aştı, ancak bu sabah 2,28 trilyon dolara geriledi. Piyasadaki Altcoinlerin çoğu bugün yeşil görünüyor, ancak altcoinleri ilgilendiren birkaç önemli gelişme var.

Dogecoin sıralamada 4.Sıraya yükseldi, Son 24 saat içinde Ethereum Classic (ETC) ciddi bir yükseliş yaşadı. Şu anda 76.04 $ ‘dan işlem görüyor, ancak 81.70 $’ lık yeni bir tüm zamanların en yüksek fiyatını belirlemeyi başardı. ETC, yalnızca son 24 saatte% 45 arttı ve geçen hafta’ya göre % 126 büyüdü.

Celsius (CEL) günün kaybedeni konumunda CEL gün içinde yaklaşık% 7,5 düştü. CEL, 9 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7.97 $ ‘dan hızla düştüğünden beri destek bulmakta zorlanıyor gibi görünüyor.Bugün 5.80 $ ‘dan işlem görmeye geri döndü.

Altcoin Haberleri

Coinbase, piyasa değerine göre en büyük stabilcoin’i ekledi , Tether (USDT), platformuna ve ticaret işlevlerine halihazırda mevcut hale getirildi.

Kripto madenciliği endüstrisi hakkında yeni bir rapor, kripto para piyasasının 2021-2024 arasında 2,8 milyar dolar büyüyebileceğini gösteriyor.

Kripto girişim şirketi Multicoin Capital, merkezi olmayan finans ( DeFi ) ve değiştirilemez token (NFT) projelerine yatırım yapmak için 100 milyon dolarlık yeni bir fonun ayrıntılarını açıkladı.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar