.

07.05.2021 Kripto Para Piyasası Önemli Gelişmeler

Bitcoin, 5 Mayıs’ta 53.000$ seviyesi destek alanından tepki aldı. Dünden beri yönünü yukarı çeviren Bitcoin “ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu(SEC)” başkanı tarafından yapılan açıklamanın ardından Bitcoin fiyatında bir miktar geri çekilme gözlemlendi.

Teknik Bitcoin göstergeler nispeten belirsiz duruyor. MACD pozitif ve RSI 50’nin üzerinde. Ancak, her ikisin de momentum eksikliği görülüyor ve bu da trendin yönünü teyit etmenin önüne geçiyor.

Altcoin Gelişmeleri

Toplam Kripto Para birimi piyasa değeri 6 Mayıs’ta 2,4 trilyon doların biraz üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. İlk 10’daki varlıkların çoğu bu sabah yeşil renkte. Cardano (ADA) dün tüm zamanların en yüksek seviyesi 1.70 $ ‘a ulaştı.

Bitcoin Diamond (BCD), günün en büyük Altcoin kazananı oldu. Gün içinde% 71 artışla 6,12 $ fiyat noktasına kadar yükseldi. BCD ayrıca % 163 artışla haftanın en çok kazananlarından.

Dünün en büyük kazananı, Telcoin (TEL), bugünün en büyük kaybedeni oldu. TEL, 6 Mayıs’ta 0,04 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra bugün % 17 düştü. Bu düzeltmeye rağmen, TEL hala % 418 artışla haftanın en büyük altcoin kazancı konumunda.

Altcoin Haberleri

Square’in Cash App Bitcoin satış geliri, geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir rapora göre, Q1 2021’de yıldan yıla yaklaşık 11 kat arttı.

Merkezi olmayan finans ( DeFi ) toplayıcı Yearn, sürüm 2 kasaları için ücretlerin artması nedeniyle Nisan ayında yükselişini sürdürdü.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar