test

.

15. BNB Yakımı Gerçekleşiyor, CZ’den Önemli Öngörüler

Binance’in kendi kripto para birimi olan BNB, kripto paralar arasında ilk 5 isim arasında kendini göstermektedir. Borsa ve coin’i BNB, white paper’da da belirtildiği üzere karının belirli yüzdesini yakarak, coine değer kazandırıyor. Her dönem belirlenen miktarda yakılarak yok edilen coinler arzı azaltarak, Binance Coin’in değer kazanmasını sağlıyor. Son gelişme 15’incisi düzenlenecek olan BNB yakma duyurusu ile geldi. Borsanın CEO’su CZ’de önemli açıklamalarda bulundu.

BNB’nin geleceği ve gelişmelerin detayları ise şu şekilde;

Binance Coin(BNB) 15.BNB Yakma Dönemi

15. üç aylık BNB Burn (Ocak – Mart 2021) için Binance, 595.314.380 dolar değerinde tokene eşdeğer toplam 1.099.888 BNB yaktı. Binance CEO’su CZ ayrıca Binance Smart Chain’in yükselişi, kripto boğa koşusu ve daha fazlası hakkında konuştu.

CZ:

Geçtiğimiz çeyrek için toplam 1.099.888 BNB yaktık. Bu yakma işlemi, 595,314,380 dolar değerinde BNB’yi sonsuza kadar tedavülden kaldırdı. Bu son yanıkla birlikte, toplam BNB arzı resmen 170.532.825 BNB’den 169.432.937 BNB’ye düştü.

Bu 15’inci üç aylık BNB yakımı, ABD doları cinsinden şimdiye kadarki en yüksek değerdir.

Binance Akıllı Zincir, BNB’nin İlk 3’e Yükselişini Nasıl Sağlıyor?

BNB, Binance’de işlem ücretleri ve indirimler için kullanılan dijital bir token olmaktan çok uzaklaştı. Bu çeyrekte, BNB, yalnızca Bitcoin ve Ethereum’un ardından, piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi haline geldi.

  • BNB, Ocak ayındaki 38 dolardan 638.57 dolara yükseldi ve sadece bir çeyrekte 16.8 kat büyüme gösterdi.
  • İnsanlar CZ’ye BNB fiyatındaki artışa hangi faktörlerin katkıda bulunduğunu soruyor. Bunun için CZ’nin birkaç tane cevabı var:
  • Son 3,5 yılda topluluk ve ekip tarafından sürekli BUIDLing.
  • DeFi’nin ve Binance Smart Chain’deki (BSC) diğer projelerin büyümesi.
  • Coinbase IPO. Evet, BNB’ye de yardımcı oluyor.
  • Kripto endüstrisinin genel büyümesi.
  • Ve en önemlisi, ekosistemimize olan desteğiniz ve katkılarınız.

BNB ekosistemi kendi üzerine farklı DeFi projelerini dahil ederek büyüme devam ediyor. Yakma işlemleri ile beraber azalan arz piyasada BNB için güzel bir denge yaratıyor.

Güncel gelişmeler için sosyal medya hesaplarımız:

TwitterInstagramTelegram

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar