.

30.04.2021 Kripto Para Piyasası Önemli Gelişmeler

28 Nisan’da Bitcoin, 55.900 $ ‘da bulunan güçlü direncini test etti ancak direnci kıramadı ve aşağı doğru hareket başladı.Şu anda 54.600 $ seviyelerinden işlem gören Bitcoin düşen trendini kırmaya hazırlanıyor.

Altcoin Gelişmeleri

Toplam kripto para piyasası değeri bu sabah tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştı.Şu anda 2,12 trilyon Dolar seviyelerinde.

Kripto Para hacim sıralamasında ilk 10 için bir değişim olmadı, ancak Bitcoin Cash (BCH), Litecoin’i (LTC) yakaladı ve 4 milyar dolar oldu.Üçüncü ve dördüncü sıralarda yer alan Binance (BNB) ve XRP son 24 saatte yukarı yönlü fiyatlandılar. BNB, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya yakın ve 100 milyar doların hemen altında bir piyasa değerine sahip konumda.

Venüs (XVS), dünün en iyi altcoin kazananı oldu. Gün içinde% 30 ve geçen hafta% 90 arttı.Bu hareket, XVS’yi 92. sıraya getirdi ve 112 Dolarlık fiyata yerleşti.

Chiliz (CHZ), dünün şimdiye kadarki en büyük kaybı. Günde yaklaşık % 6 düştü, ancak geçen hafta nazaran CHZ hala % 52’den fazla artış kaydetti.

Kurumsal Piyasa Kripto Gelişmeleri

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu (SEC) icra başkanı Alex Oh, atandıktan birkaç gün sonra görevinden istifa etti.

Merkezi olmayan finans ( DeFi ) protokolü Notional Finance , 10 milyon $ ‘lık bir başlangıç ​​turunun duyurulmasıyla büyük risk sermayesi yatırımlarını çeken en son şirket oldu.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar