.

5.7 Milyar Dolar Kâr Elde Eden Shiba Inu (SHIB) Yatırımcısı Harekete Geçti!

Eski bir haberde de bildirdiğimiz üzere, yaklaşık 400 gün önce gerçekleştirdiği 8000 dolarlık Shiba Inu (SHIB) yatırımı, yazının yazıldığı sırada 5,7 milyar dolar bakiyeye ulaşan bir SHIB yatırımcısı, cüzdanındaki SHIB’leri hareket ettirmeye başladı.

Ethereum blockchain araştırmacısı Etherscan’ın verilerine göre, yatırımcı fonlarını her biri 10 trilyon SHIB’lik dilimler halinde farklı cüzdanlara taşıdı, ancak fonlar merkezi ticaret platformlarına gönderilmemiş gibi görünüyor.

Bu cüzdanların her biri, yatırımcının kripto para birimi 0,00000000189 dolarken satın aldığı milyarlarca SHIB tokenine sahip. SHIB yazının yazıldığı sırada 0.00006521 dolar seviyesinden işlem görüyor.

SHIB’in fiyatı, özellikle balinanın varlığını farklı cüzdanlara taşımasından sonra düşmeye başladı.

Kaynak: Etherscan

Shiba Inu Bu Sene Patlama Yaşadı

Shiba Inu Gündemcoin’in de bildirdiği gibi , son birkaç ayda patlayarak  bu yıl şimdiye kadar Google’da en çok aranan üçüncü kripto para birimi haline geldi. Bir araştırma, Shiba Inu’nun (SHIB) bu yıl şimdiye kadar ayda ortalama 2,8 milyon arama aldığını, Bitcoin’in ise aylık ortalama 22 milyon arama aldığını gösterdi. İkinci sırada ayda ortalama 6,3 milyon arama ile Ethereum geldi.

Bir destekçinin Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’a, rakip memeden ilham alan kripto para birimi SHIB’ten elinde ne kadar bulunduğunu sormasının ardından, kripto para biriminin ticaret hacmi Ethereum’unkiyle rekabet edecek kadar yükseldi. Ayrıca Elon Musk, elinde yalnızca BTC, ETH ve DOGE bulunduğunu açıkladı.

Kripto para piyasasında en değerli 9. varlık olan Shiba Inu, yazının yazıldığı sırada yaklaşık 37 milyar dolarlık değerleme ile 0.00006521 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar