.

Aaron Arnold’a Göre Bu Beş Altcoin ‘Çılgınca’ Yükselecek!

Yatırımcı,analist ve YouTube içerik üreticisi Aaron Arnold, kripto piyasasının çıldırmak üzere olduğunu belirtiyor ve bu beş altcoin in bu çılgınlığa ayak uyduracağına inanıyor.

Chainlink (LINK)

Yeni bir videoda Arnold, 998.000 YouTube abonesine, merkezi olmayan Chainlink konusunda umutlu ve iyimser olduğunu belirtti.

“Chainlink, yaptığı işte bir tür mavi çip. Chainlink gibi başka hiçbir oracle kriptosu bunu Chainlink kadar büyük yapmıyor… LINK bir çıkışa hazırlanıyor gibi görünüyor. Yani Chainlink, evet, bir boğa döngüsünde olduğumuz sürece ben de boğayım diyor.”

Palkadot (DOT)

Arnold, Polkadot‘a (DOT) bakarak, birlikte çalışabilir blok zincirinin patlayıcı altcoin Solana’nın (SOL) ayak izlerini takip edeceğine inanan bir kripto stratejistine imada bulunuyor. Analist, DOT’un Solana gibi bir hamle yapabileceğini söyleyerek, Solana ile karşılaştırma yapıyor;

“DOT’tan büyük Solana havası alıyorum. Birkaç kez daha dirençten reddedildi, ama bence gidişat (haftalık mum kapanışı), önceki tüm zamanların en yüksek seviyesiyle ilişkisi muazzam gözüküyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde SOL gibi parlayacağına inanıyorum.”

Elrond (EGLD)

Elrond’a (EGLD) gelince, analist, internet ölçekli blok zincirinin son zamanlarda bir altın haç bastığını vurguluyor, bu, 50 günlük hareketli ortalamanın (MA) 200 günlük MA’nın üzerine çıktığı bir yükseliş sinyali. Arnold, önceki iki golden cross sırasında EGLD’nin 62 günde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını söyleyen başka bir analistten alıntı yapıyor. Arnold, analistin EGLD’nin 18 Ekim’de 2.500 dolara kadar yükseleceğini tahmin ettiğini söyledi.

Avalanche (AVAX)

Sıradaki altcoin, kripto yatırımcılarının daha fazla kullanıcının akıllı sözleşme platformuna akın etmesiyle ivme kazandığını söylediği Ethereum’un rakibi Avalanche (AVAX).

“Solana ve AVAX’a neler olduğunu gördük, bence AVAX Solana’ya çok benziyor. AVAX genellikle ağ, popülerlik ve fiyat hareketinde kazanıyor. Yaptıkları şey birçok kullanıcıyı kendilerine çekiyor gibi görünüyor.”

Mina Protokol (MINA)

Analistin radarındaki son altcoin, Arnold’un kripto endüstrisindeki en iyi risk sermayesi şirketlerinden bazıları tarafından desteklendiğini söylediği gizlilik odaklı Mina Protokolü’dür (MINA). Uzun vadeli MINA sahiplerinin, kripto paranın staking mekaniği nedeniyle satış yapmak için çok az nedeni olduğunu da sözlerine ekledi.

“Yakın zamanda çok fazla satış olacağını sanmıyorum çünkü stake etme yöntemi, stake edenler için en yüksek ödüller ilk sekiz ayda veya bir yılda gerçekleşti. Dolayısıyla, her zaman kar elde etmediğiniz sürece satmak için gerçekten bir neden yok ama bence birçok insan bu stake ödüllerini istiyor.”

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar