.

AAVE Fiyat Analizi: 3 Aylık Trend Kırıldı

Aave geçtiğimiz 3 ay içerisinde sert kırılımlar gerçekleştirmeden yatay trende zaman geçiriyor, destek ve direnç bölgeleri arasında hareketine devam ediyordu. Ethereum ‘da büyük bir boğa koşusuna çıkması ve 2021’ yaklaşık %600 artması ile beraber gerekli güç yavaşça toplanmış oldu.

AAVE, 428 dolarlık önemli S / R bölgesini kırıp elinde tutmak, fiyatı ATH’nin potansiyel bir ihlali için serbest bıraktı. Fiyat aynı zamanda, fiyat baskısını düşük seviyelerde tutan üç aylık bir üst trend çizgisini kırmayı başardı. AAVE bu iki önemli seviyeyi tutmaya devam ederse, fiyatların 525 dolar ve üzeri seviyesine ulaşmasını bekleyebiliriz.

AAVE, günlük grafikte ters bir baş ve omuz deseni yazdırdı. Bu grafik 428 dolarlık boyun çizgisini kırdı. AAVE boyun çizgisini tutmaya devam edemezse, fiyatın 100MA’ya düşme tehlikesi vardır. Bu seviye tutmazsa, destek aralığının bir sıçrama üreteceğine güvenilebilir.

RSI’ye bakarken, gücün yaklaşık 62’lik bir direnç çizgisinin altında kaldığı sonucuna varabiliriz. Güç, bu kilit seviyeyi kırmayı başardı ve onu tutmaya çalışıyor. Bu, AAVE fiyatı için yükseliş sinyalidir. Stokastik RSI aşırı alım seviyelerine yükseldi, bu güç aşırı alım çizgisinin üzerinde kaldığı sürece, AAVE ATH’de denemek için iyi bir yükseliş durumunda.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar