test

.

AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş, Binance Yetkilileriyle Görüşecek

AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, dünyanın en önemli kripto para borsalarından biri olan Binance Türkiye temsilcileri ile perşembe günü TBMM’de görüşecek.

Türkiye bir süredir kripto para düzenlemeleri konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Bu düzenlemeler kapsamında AK Partili yetkililer, kripto sektöründe hizmet veren paydaşlarla görüşmeye devam ediyor.

Binance Yetkileleriyle İlk Görüşme

Binance yetkilileriyle ilk görüşme gerçekleştirilecek. Görüşmede, Binance temsilcilerinin yasal düzenleme konusunda önerilerini sunacağı ve teknik sunum yapacağı öğrenildi.

Bugüne kadar TBMM’de konuya ilişkin birden fazla görüşme gerçekleştirildi. Elitaş, dün de metaverse’te farklı yerlerden katılım sağlayarak toplantı yaptıklarını, bu toplantıda kripto varlıklarla ilgili yapılacak yasal düzenleme konusunu konuştuklarını ifade etmişti. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri ve Grup Başkanvekili Mahir Ünal da katılmıştı.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar