test

.

Algorand (ALGO) Upbit Listelemesinden Sonra Beş Dakikada %55 Yükseldi

Güney Kore’nin en büyük kripto borsası Upbit 18 Kasım’daki bir duyuruda, Algorand (ALGO) tokeni listelediğini belirtti. Kullanıcılar artık yerel para birimi KRW’yi kullanarak Algorand tokeni satın alabilecekler.

Upbit tarafından yapılan açıklamanın ardından Algorand (ALGO) fiyatı, sert bir yükselişle birlikte bir saat içerisinde %75’ten fazla yükselerek 2,93 dolar seviyesine ulaştı. Sert yükseliş kısa sürdü ve ALGO fiyatı düzeltme gerçekleştirerek yazının yazıldığı sırada 1,87 dolar seviyesine kadar geriledi.

Algorand (ALGO) Beş Dakikalık Mumda %55 Yükseldi

Aşağıda grafikte de belirtildiği üzere, Upbit listeleme haberinin ardından 5 dakikalık mumda Algorand (ALGO) yaklaşık %55 seviyesinde yükseliş yaşadı.

ALGO, bu yılın Eylül ortasında 2,38 dolarlık yıllık zirvesine yükselmesine rağmen, Haziran 2019’daki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.56 dolar seviyesinden hala %48 aşağıda. Yükseliş, Algorand ve Drone Racing League arasında 100 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşmasının duyurulması ile de aynı zamana denk geldi.

Algorand (ALGO), akıllı sözleşmeleri destekleyen ve proof-of-stake (hisse kanıtı) konsensüsüne dayanan, ölçeklenebilir, yüksek hızlı bir blok zinciridir.

Koreliler ALGO’nun Yanı Sıra AUDIO’da Satın Alabilecek

Upbit ayrıca AUDIO’yu ALGO ile aynı anda listeledi ve bu token benzer bir hareketlenme gerçekleştirdi. AUDIO, dinleyiciler ve yaratıcılar arasında aracı olmadan doğrudan içerik işlemlerini kolaylaştıran merkezi olmayan bir müzik paylaşım ve akış protokolü olan Audius’un yerel tokenidir.

AUDIO fiyatı, listeleme duyurusundan sonraki bir saat içinde %55 yükseldi. Token, şu anda işlem gördüğü yerde yaklaşık 2.85 dolara geri çekilmeden önce yaklaşık 2.30 dolardan 3.58 dolara yükseldi. CoinGecko’ya göre AUDIO, 27 Mart’taki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,95 dolardan %32,5 geride.

CoinGecko’ya göre Upbit , şu anda 16 milyar dolar olan normalleştirilmiş 24 saatlik hacim açısından Binance’den sonra ikinci sırada yer alıyor

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar