.

ALICE Son 24 Saat İçerisinde %60 Yükseldi, Nedir Bu ALICE?

ALICE şuan da boğa trendinde ve yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Son 24 saatte %60’ın üzerinde bir artış yaşadı, yazının yazıldığı sırada, ALICE 12.49 dolar seviyesinde ve 24 saatlik süreçte 774.696,374 dolar işlem hacminde bulunuyor.

Alice Coin (ALICE) son 24 saatte hızla yükselmeye devam ediyor. Şu anda toplam 100 milyon arzın %17 si (17 milyondan fazlası) dolaşımda.

Alice çok oyunculu bir bina oyundur. Gördüğümüz gibi, oyun resmi lansmanından önce zaten popülerlik kazanıyor. Görünüşe göre yatırımcılar çok beklenen sürüm için hazırlanmaya başladılar. Bu oyunda oyuncular sanal arazi satın alabiliyor ve sahip olabiliyor.

Oyun Animal Crossing’den ilham aldı. Böylece oyuncular arazi satın almanın ve sahip olmanın yanı sıra eşya toplayabilir, arkadaşlarla tanışabilir ve ada da inşa edebilirler. Ancak oyundaki en önemli özellik Non-Fungible Tokens (NFT) kullanımı olacak .

Bu NFT’ler, oyun içi öğeler olarak oyunculara ait olacaktır. Ek olarak, oyuncular bu NFT’leri platformun dışında takas etmeyi de tercih edebilirler. ALICE, bu sanal dünyanın oyun evreninde yerel token görevi görür.

Bunun yanı sıra ALICE tokenleri de stake edilebilir. Oyuncular, varlık satışlarından, arsa satışlarından ve işlem ücretlerinden platform gelirlerinin bir yüzdesini kazanabilirler. Oyuncular ayrıca platformun yönetim sürecine katılmak için ALICE’ı kullanabilirler. Son olarak, ALICE ayrıca bir oyuncu teşviki görevi görür. Örneğin oyun içinde görevleri tamamlayacak oyuncular ALICE jetonları kazanabilirler. Her şeyden önce bu özellik, kullanıcıları platformun aktif üyeleri olmaya teşvik edecektir.

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar