.

Amazon, Bitcoin Ödemelerini Kabul Etmeyle İlgili Söylentileri Reddetti

Amazon, yıl sonuna kadar Bitcoin ödemelerini kabul edeceğine dair söylentileri reddediyor.

E-ticaret devi Amazon 2021’in sonuna kadar kripto ödemelerini kabul etmeyecek. Ancak yine de blockchain teknolojisine ve kripto alanına ilgi gösteriyor.

Pazartesi günü, Amazon’un yetkili bir çalışanı medyaya yaptığı açıklamada, Amazon’un henüz dijital varlıklarla ödeme gerçekleştirmek için özel bir planı olmadığını söyleyerek söylentileri reddeti.

amazon

Amazon sözcüsü şunları söyledi:

“Kripto para birimleri için özel planlarımız etrafında ortaya çıkan spekülasyonlar doğru değil. Amazon’da alışveriş yapan müşteriler için bunun nasıl görünebileceğini keşfetmeye odaklanmış durumdayız.”

Ayrıca söylentiler, Amazon’un bir iş ilanı yayınlamasının ardından ortaya çıkmıştı. İş ilanı, Amazon’un dijital para birimini ve Blockchain stratejisini ve ürün yol haritasını yönetmeye uygun adaylar aradığını belirtiyordu.

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar