.

Analist Crypto Kemal: CAKE İçin İyi Bir Performans Bekliyorum

Twitter üzerinde 485 bin takipçisi bulunan ünlü analist Crypto Kemal, takipçileri ile CAKE için iyi bir performans beklediğini söyleyen bir tweet paylaştı.

PancakeSwap tokenı olarak bilinen CAKE, orijinal olarak Binance Smart Chain’de başlatılan bir BEP-20 tokenı olarak tanımlanmaktadır. CAKE’nin ana işlevi, PancakeSwap platformuna likidite sağlanmasını teşvik etmektir. Kullanıcılar, likidite sağlayıcı tokenlar yatırarak ve kilitleyerek yapılan ödülleri kazanmak için tokenları stake edebilmektedirler.

Bu durum, farming olarak da bilinir ve sistem tarafından CAKE tokenlarıyla ödüllendirilir. Tokenler, sıfır tutma süresi ile bahisten çıkarılabilmektedir. Kripto para, kullanıcılara gelecekte yatırım yapma ve getirileri artırma fırsatı verse de risklerini de beraberinde getirmektedir.

Ünlü analist Kemal, takipçilerine yaptığı paylaşımda “AVAX ‘ın son dönem performansı çok güzel. Alternatif olarak CAKE için iyi bir performans bekliyorum. 22sinde pancakeswap nft marketplace açılıyor. 21.40 dolar altı stoplu düşünülebilir. 21-22 Eylül FED toplantısı piyasada volatilite yaratabilir o yüzden nakit bulundurmakta fayda var.” dedi.

Ardından Crypto Kemal’in bir takipçisi, portföyünde Litecoin (LTC) bulunduğunu ve %50 zarar ile satıp CAKE alabileceğini söyledi, ardından karşılık olarak ünlü analist ” Al ” yanıtını verdi.

PancakeSwap, NFT MarketPlace ve PancakeSquad Koleksiyonunu Başlatacak

PancakeSwap, 22 Eylül’de NFT pazar yerini başlatacağını resmi Twitter hesabı üzerinden takipçilerine duyurdu. Şirket aynı tarihte PancakeSquad adlı ilk NFT koleksiyonunu da piyasaya sürecek.

PancakeSquad koleksiyonu tarafından gelir olarak elde edilecek CAKE’ler ve NFT basımı için harcanacak işlem ücretleri CAKE olarak yakılacak.

Kripto para yazının yazıldığı sırada 23.2 dolar seviyelerinde fiyatlanırken, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44 dolara oldukça uzak durumda.

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar