.

Analist Jason Pizzino: Bu 5 Kripto Varlık 2022’nin İlk Çeyreğinde Artacak

Popüler kripto analisti Jason Pizzino, önümüzdeki birkaç ay içinde hangi altcoinler için yükseliş beklediğini açıkladı.

Curve DAO Token (CRV)

Pizzino’nun listesinde ilk sırada, sabit paralar için merkezi olmayan bir değişim olan Curve Finance’in yönetim tokeni olan Curve Dao Token (CRV) yer alıyor. Pizzino, 244.000 YouTube abonesine CRV’nin Bitcoin grafiğinin yükselişte olduğunu belirtti.

“Örnek olarak The Sandbox (SAND) gibi hızlı yükselecek mi? Muhtemelen hayır, çünkü vizyon, heyecan, umutlar ve hayallerin bir NFT/oyun/metaverse projesinde olduğu gibi bir DeFi projesine yerleştirilebileceğini düşünmüyorum…

CRV, yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %4’ten fazla düşüşle 4.73 dolardan işlem görüyor.

Polygon (MATIC)

Analistin listesinde ikinci sırada, blockchain ölçekleme çözümü Polygon’un yerel tokeni olan MATIC var.

Jason Pizzino, MATIC’in Bitcoin’in düşüşüne karşı yatay hareket etmesine bağlı olarak “bacaklarını bulmaya başladı” benzetmesinde bulundu. Şuan da kripto yatırımcılarının Ethereum’a (ETH) kaymasına rağmen, Polygon’un iyi göründüğünü belirtiyor. 

MATIC, yazının yazıldığı sırada, son 24 saatte %5’ten fazla artışla 2.05 dolardan işlem görüyor.

Terra (LUNA)

Bir sonraki seçimi, akıllı sözleşme platformu Terra’nın yerel tokeniolan LUNA. Ancak Pizzino, CRV ve MATIC konusunda LUNA’dan daha iyimser olduğunu belirtiyor.

LUNA, yazının yazıldığı sırada, son 24 saatte %8 artışla 61.65 dolardan işlem görüyor.

Stacks (STX)

Yatırımcının dördüncü seçimi, açık kaynaklı bir blok zinciri ağı ve Bitcoin geliştirici projesi olan Stacks’ın yerel varlığı olan STX’tir. Pizzino, Stacks’ın şimdiden patlamaya başladığını ve kısa vadede kazançlar getirebileceğini belirtiyor.

“Tüm zamanların en yüksek seviyelerinde kaldığını görmek istiyorsun… Metaverse kadar büyük olacaklar mı? Düşünmediğimi zaten söyledim. Ama bu çeyrekte veya gelecek çeyrekte hareket edecek bir şeye bakmak istiyorum.

Çünkü daha büyük sermayeli metaverse kripto para birimlerinden emin değilim, çünkü hamlelerini yapmış olabileceklerini düşünüyorum.”

STX, yazının yazıldığı sırada, son 24 saatte yaklaşık %12 düşüşle 2.6 dolardan işlem görüyor.

Thorchain (RUNE)

Pizzino’nun tercihlerinden bir diğeri, varlıkların farklı blok zincirleri arasında güvenli ve ucuz transferini kolaylaştırmayı amaçlayan bir blok zinciri platformu olan Thorchain’in yerel varlığı olan RUNE’dir.

Pizzino, RUNE’nin Bitcoin’e (BTC) karşı daha yüksek düşüşler ve daha yüksek zirveler yaptığını belirtiyor. Analist, varlığın “şu anda en güçlü oyuncu” olduğu için Ethereum’u da geride bırakması gerektiğini söylüyor.

RUNE, yazının yazıldığı sırada, son 24 saatte yaklaşık %4 düşüşle 10.8 dolardan işlem görüyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar