.

Analist Pizzino: DOT, AVAX ve İki Ek Altcoin İzlenmesi Gereken En İyi Kripto Varlıklar

Kripto analisti ve yatırımcısı Jason Pizzino, altcoin piyasaları güç belirtileri göstermeye devam ederken Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX) ve iki kripto varlığı yakından takip ettiğini söyledi.

Yeni bir analizinde Pizzino, 210.000 YouTube abonesine blok zinciri Polkadot’un kısa bir bekleme süresinden sonra yaklaşık 50 dolara yükselmesini beklediğini söyledi.

“Yukarı yönlü hareket için konsolidasyon görmek istiyoruz, 28 dolara geri dönülüp, konsolide olursa, ardından yukarı yönlü hareket başlayacaktır. DOT fiyat yükselişinde olumlu bir sonuç için şartları bunlar olarak görüyorum.” 

Akıllı sözleşme platformu Avalanche’a (AVAX) bakan Pizzino, bir sonraki sert yükselişten önce AVAX ‘ın da konsolide olmasını beklediğini söylüyor.

“Düzeltmeyi önceki bölgelere (45 dolara) düşürürsek, bu, tekrar yükselişe geçmeden önce konsolidasyon döneminde daha fazla zamana ihtiyacımız olacağı anlamına gelir… Bir sonraki hamleden önce konsolidasyonu görmek istiyoruz.”

Cosmos (ATOM)

Cosmos (ATOM), birbirleriyle ölçeklenmek ve birlikte çalışmak üzere tasarlanmış bir blok zincir ekosistemine güç veren bir kripto varlığı. Kripto yatırım uzmanına göre, fiyat artışına devam etmeden önce ATOM fiyatını 30 ila 37 dolar arasında görmek istiyor.

“O güzel konsolidasyonu yakalarsak, bize biraz dinlenme süresi verir, sonra tekrar yola çıkarız. Tatlı görünüyoruz. Görmek istediğimiz tam olarak bu.”

SushiSwap (SUSHI)

Analistin radarındaki son kripto para, otomatik piyasa yapıcı SushiSwap’tır (SUSHI). Pizzino, SUSHI’nin yükseliş trendini sürdürmek için kritik seviyelerin üzerinde kalması gerektiğini söyledi.

“Bu seviyelerde kalmamız şartıyla makul bir durumda, yani 14 dolar civarında. Tabii ki, 12 doların altına düştüğünü görmek istemiyorum ve en kötüsü, buradaki bu seviye, yaklaşık 9,50 dolar çünkü bu en yüksek dip seviyeniz… Eğer dipler kırılmaya başlarsa, o zaman bu bir düşüş trendi olarak kabul edilir. ”

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar