test

.

Analist Van de Poppe: Bitcoin Düzeltmesi Bitmedi, BTC Ne Kadar Düşebilir?

Yakından takip edilen kripto analisti ve yatırımcısı Michael van de Poppe, son analizinde “mevcut Bitcoin düzeltmesi henüz bitmedi, fakat hedef genel olarak yukarı yönlü” dedi.

Yeni bir analizinde Van de Poppe, 136.000 YouTube abonesine, en bütük kripto varlığın toparlanma belirtileri göstermeden önce daha da düşebileceğini söyledi.

“Yani Fibonacci uzatma aracına dayanarak, bir önceki yüksek, önceki düşük, kilit rakam ve izlenecek kilit seviye 57.000 dolar civarında bir alan haline geldi.

Yani burada sahip olduğumuz tüm bu aralık (57.000 dolar – 59.000 dolar) aslında ivmeyi devam ettirmek için gelmesini görmek istediğim alan.”

Van de Poppe, Bitcoin’in geri çekilmeye devam etmesini beklese de, kripto analisti, BTC yükseliş momentumunu yeniden kazandığında en büyük kripto para biriminin %25-50 arasında yükseleceğine inanıyor.

“Şu anda, günlük zaman çerçevesine dayanarak, 75.000 dolara kadar koşabilir, hafif bir düşüş sapması elde edebilir ve ardından hafif bir geri dönüş yapabiliriz, ancak genel olarak, günlük zaman çerçevesine dayanarak baktığım şey bu..

Bir sonraki hissiyat dalgasının büyük olasılıkla fiyatı 90.000 dolara doğru götüreceğini düşünüyorum.”

Bitcoin Düzeltmesi Gerçekleşebilir, Peki Ethereum’da (ETH) Durumlar Nasıl?

Bitcoin (ETH/BTC) karşısında Ethereum’a bakan Van de Poppe, herhangi bir satın alım yapmadan önce paritenin 0.066 BTC’nin (4.012 dolar) üzerinde hareket ettiğini görmek istiyor.

“Bu seviyenin (0.066 BTC) üzerinde bir yükseliş olursa, satın alma ile ilgileneceğim. Tamamen aşağı düşer ve 0.061 BTC (3.709 dolar) civarında bir test alırsak, satın almak için daha yüksek bir dip ararım.

Bu kaybedilirse, alınacak en düşük seviyelere bakacağım ve buradaki bir sonraki seviye 0.051 BTC’ye (3.101 dolar) bakacağım.

Bu yüzden şu anda altcoinlerle pek ilgilenmiyorum… çünkü Bitcoin bu noktada ilk sırada yer alıyor.”

En büyük kripto para yazının yazıldığı sırada, son 24 saatte %4.2 değer kaybetti ve 60.500 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar