.

Analiste Göre Cardano, Shiba Inu, Terra ve İki Altcoin İçin Sırada Ne Var?

Popüler bir kripto analisti ve yatırımcısı Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB), Terra (LUNA) ve diğer iki altcoin için neler olabileceği hakkında analizlerini takipçileriyle paylaştı.

Twitter üzerinde 154.100 takipçisi bulunan “Altcoin Sherpa” takma isimli analist, akıllı sözleşme platformunun 1,48 dolarda desteğin üzerinde kalmayı başarmasının ardından Cardano’nun (ADA) kısa vadeli yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi.

Cardano (ADA)

ADA: Uzun vadeli düşünüldüğünde fena bir yerde değil. Destek/direnç seviyesi, 0,50 Fibonacci seviyesi de. Yine de Cardano (ADA) hodl etmem.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Yazının yazıldığı sırada Cardano (ADA), son 24 saatte %2,85 düşüşle 1,56 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu (SHIB)

Sıradaki kripto para ise popüler meme token Shiba Inu (SHIB). Analiste göre, Dogecoin rakibi 0.000047 dolar civarında konsolide etmeyi başaramazsa, SHIB’in düşüş trendine devam etmeden önce hızlı bir sıçrama başlatmasını bekliyor.

SHIB: Şuan da muhtemelen kısa vadeli dipte. Bir tür daha düşük zirve oluşmasını bekliyorum. Bu 0,50(Fibonacci seviyesinde) konsolide olursa, daha patlayıcı bir hareket gelecek (Ama bence çok daha uzun zaman alacak).”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Shiba Inu (SHIB) yazının yazıldığı sırada 0.000047 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Terra (LUNA)

Altcoin Sherpa’nın listesindeki bir diğer kripto para, yeni rekor seviyelere çıkmaya hazır olduğunu söylediği merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra (LUNA).

LUNA : Hala yüksek bir piyasa yapısında, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabilir.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

The Sandbox (SAND)

Analistin takibindeki dördüncü kripto para, blok zinciri tabanlı oyun ekosistemi The Sandbox (SAND). Altcoin Sherpa, kripto para düşüş eğilimi gösteren bir alt yüksek yapı gösterdikten sonra, SAND için iki olası senaryo hazırlıyor.

SAND: Beklentilerimi aşağıda belirttim, bakalım nereye gidecek. Kişisel olarak, daha düşük bir tepenin basıldığını ve daha da düşeceğimizi düşünüyorum. Daha yüksek bir dip gelirse, bir miktar konsolidasyona gireceğiz ve ardından başka bir yükseliş yaşayacağımızı düşünüyorum.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Theta Network (THETA)

Son kripto para, video içeriği için eşler arası bir dağıtım platformu olan Theta Network’tür (THETA). Altcoin Sherpa’ya göre THETA, 9.61 dolar seviyesinden direnç kazandığında büyük bir ralli başlatabilir.

THETA: Hareket ettiğinde patlayıcı olacak. Oldukça uzun bir süredir hareketli ve bunun genellikle kendi piyasa döngüsüne sahip olduğunu düşünüyorum. Yine de bunu aktif bir yatırım olarak tercih etmezdim.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar