.

Analiste Göre, Solana (SOL), Bitcoin ve Ethereum’u Gölgede Bırakacak

Önde gelen bir kripto yatırımcısı ve analisti, Ethereum’un (ETH) rakibi Solana (SOL) için mevcut seviyeler baz alındığında dört kattan fazla bir artışın hazır göründüğünü söylüyor.

Smart Contracter, takma adlı analist, Twitter üzerinden 175 bin takipçisine yaptığı paylaşımda, Solana’nın (SOL) hem ETH’yi hem de Bitcoin’i (BTC) gölgede bırakacağını söyledi.

Analist, Solana (SOL) için hedef fiyatını 900 dolar olarak belirtti, bu değer Solana’nın (SOL) mevcut değerine bakıldığında %360’tan fazla bir değer artışı olarak hesaplanabilir.

Analist Twitter hesabı üzerinden takipçilerine “Aylık hatırlatma, Solana 900 dolar olacak, şaka değil olacak..” notunu paylaştı.

Öncelikle Elliot Wave teorisine dayanan analist, Solana’nın Ethereum ile eşleştirilmesi durumunda boğada olduğunu, Bitcoin’e karşı eşleştirilmesinde de yükselişe geçtiğini söyledi ve ekledi:

ETH/BTC yükselişte görünüyor, SOL/BTC yükselişte görünüyor, SOL/ETH de yükselişte görünüyor, bu nedenle doğal olarak benim çantamdaki en büyük varlık SOL olacak. BTC ve ETH’den daha iyi performans gösterdiğine inanıyorum.”

Elliot Wave teorisi, bir takım dalgalanma halinde grafiklerde kendini gösterme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini kullanarak varlıkların hangi seviyeye gideceğini belirleme yöntemidir.

CoinGecko verilerine göre Solana (SOL), yazı yazılırken son 24 saatte %16.30 yükselişle 212 dolardan işlem görüyor.

Smart Contracter takma adlı analist, Solana’nın son yükselişinin, altcoinin iki önemli direnç seviyesinin üzerine çıkmasından sonraki ilk günlerinde olduğuna inandığını söyledi.

En iyi kripto analistlerinden Contracter, Solana’nın geçen ay Binance Coin’e (BNB) benzer grafik davranışı sergilemeye başladığını ve bu yılın Ocak ve Mayıs ayları arasında %1600’ün üzerinde bir artışla rekor seviyeye ulaştığını söyledi ve ekledi:

“Aynı hisler, aynı durum…”

SOL, BNB’nin sahip olduğu koşuyu takip ederse, 900 dolara ulaşabilir.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar