.

Analistler Altcoin Projeleri İçin Hedefler Belirledi, Gerçekleşirse Ne Zaman?

Mayıs çöküşünden sonra altcoinler oldukça kısa bir sürede hareketlendi ve eski hacimlerine tekrar ulaştı. Bu canlılık, yatırımcıların altcoinler de çitayı yükselttiği anlamına geliyor. Şimdi, popüler analistin tahminleri Litecoin ( LTC ), Binance Coin ( BNB ) ve Polygon (MATIC) için yakın gelecekte belirlediği hedeflere diğer altcoin projelerinden daha önce varabileceğini söylüyor. Bu altcoinlerin hedeflerine ulaşmasının nasıl ve ne zaman mümkün olacağını inceleyelim…

İlk Altcoin Projelerinden Litecoin (LTC)

Analiste göre Litecoin’in 550 dolar fiyat işaretine ulaşması bekleniyor, LTC 216,4 dolar fiyat noktasında geziniyor ve son 24 saatteki işlem hacmi, yazının yazıldığı sırada %69,43 arttı.

Söz konusu hedefine ulaşmak için LTC’nin güncellenmesi bekleniyor. Mimble Wimble Uzatma Blokları (MWEB). MWEB, Litecoin’in en büyük güncellemesi olacak. LTC’nin ölçeklenebilirliğini geliştirirken daha fazla değiştirilebilirlik vaat ediyor, diğer avantajlar arasında kullanıcı güvenliği ve daha büyük ve daha hızlı bir ağ yer alıyor.

MWEB yükseltmesi, ağın ilk hedefi olan kullanıcı deneyimini ve LTC’nin bir ödeme şekli olarak kullanım durumunu geliştirme potansiyeline sahiptir. Güncelleme yıl sonuna kadar başlayabilir. İşler yerine oturursa, analiste göre LTC’nin hedefi 550 dolar olacak. 

Binance Coin (BNB)

Binance Coin, kripto piyasasındaki bir başka popüler kripto para birimidir ve yazı yazılırken 495.94 dolardan işlem görüyordu. Hareketlerini izleyerek, bin dolara ulaşmak için 3 haneli bir kazanç elde edeceğine dair tahminler ulaşılabilir görünüyor.

Grafiklerden, madalyonun bir yükseliş koşusunun ardından sağlıklı bir konsolidasyon gördüğü açık. BNB fiyatı, Mayıs 2021’de yaklaşık 686 dolarlık bir ATH’ye tanık oldu.

Bununla birlikte, BNB şimdi toparlanma belirtileri gösteriyor ve analist kısa sürede ayağa kalkacağını ima ediyor. Sonuç olarak, BNB’nin 700 dolarlık ATH’sine ulaşmak için 532 dolarlık bir direnci ve 613 dolarlık bir direnci aşması gerekecek. Sonraki en büyük psikolojik direnci 1.000 dolardır…

Altcoin Polygon (MATIC)

Analiste göre Polygon 5 dolar işaretine ulaşabilir, MATIC yazı yazılırken 1,62 dolardan işlem görüyordu. MATIC, Ethereum ve Sovereign blok zincirlerinin en iyisini sunar. Diğerleri arasında ETH uyumluluğu, ölçeklenebilirlik, güvenlik, egemenlik, birlikte çalışabilirlik ve modülerlik sağlar.  

Polygon web sitesi, bağımsız ağlar ve güvenliği bir hizmet olarak kullanan ağlar olan iki ana Ethereum uyumlu blok zinciri ağını desteklediğini gösterir.

Bir hizmet olarak güvenlik durumunda, ya doğrudan Ethereum tarafından ya da bir profesyonel doğrulayıcı havuzu tarafından sağlanabilir. Güvenli zincirler, bağımsızlık ve esnekliğin bir kısmından fedakarlık etmenin bedeli ile yüksek düzeyde güvenlik sunar. Polygon PoS ve zk Özetleri yayındayken, İyimser Toplamalar ve Geçerlilik zincirleri boru hattındadır.

Bağımsız zincirler kendi güvenliklerinden tamamen sorumludur, yani kendi doğrulayıcı kanıtlarına sahiptirler. Uygulamaya özel zincirlerin ve endüstri zincirlerinin uygulamaları yolda. MATIC, mevcut sorunlara umut verici çözümler sunuyor, ancak uzun vadede 5 dolara kadar bir fiyat artışı ortaya çıkacak gibi görünüyor.

Özetle, bahsedilen altcoin projelerinin piyasa grafiklerini yükseltme yeteneğine sahiptir. Kripto paraların hedefleri ne zaman vuracağı sorusu hala cevapsız kalıyor? Durumun hakim olması koşuluyla, boğa döngüsünde hedeflere ulaşılabilir. Bununla birlikte, Doge gibi bazı altcoin örnekleri, temel güçlü yönlerine rağmen, piyasa duyarlılığı nedeniyle yükselme eğilimindedir.

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar