.

Anonim Balinalar Tarafından 260 Milyar Shiba Inu (SHIB) Transfer Edildi

Son zamanlarda hareketli günler geçiren ve kısa süre önce %250’ye yakın bir yükseliş gerçekleştiren, Shiba Inu (SHIB) cephesinde sular durulmuyor. Etherscan tarafından sağlanan verilere göre, kısa süre önce, her transferin en az 80 milyar SHIB’den oluştuğu toplamda 260 milyar Shiba Inu (SHIB) token anonim balinalar tarafından transfer edildi.

Son zamanlarda ‘Doge Katili’ olarak anılan SHIB’e balinalar fazlaca ilgi gösteriyor, öyle ki sert yükselişin öncesinde Gündemcoin olarak önceden de belirttiğimiz üzere, balinalar yüksek miktarda SHIB alımı gerçekleştirmişti.

SHIB’in Potansiyeli Gün Geçtikçe Artıyor

Popülaritesi, yatırımcı sayısı ve hacmi giderek artan SHIB’in topluluğu ‘Shib Army’ yakın zamanda Robinhood  ticaret uygulamasında listelenme için baskısını arttırıyor. Bu hafta SHIB, en eski Hint kripto borsası ZebPay ve yerel kripto para platformu BtcTurk’te de listelendi.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar