.

Analist Austin Arnold, Kripto Varlıklara 1.000 Dolarla Nasıl Yatırım Yapılabileceği Açıkladı

Popüler analist ve başarılı kripto para yatırımcısı Austin Arnold, 1.000 gibi küçük bir sermaye ile kripto varlıklara nasıl yatırım yapılabileceğini açıkladı. Portföyde Altcoin projeleri dışında Bitcoin (BTC)’de bulunuyor. Açıklamalarında aynı zamanda tecrübelerini aktaran analist, yeni yatırımcılar için ideal bir yol haritası da çiziyor.

Austin Arnold uzun vade yatırımları tercih ediyor

Yakın tarihli bir videoda, “Altcoin Daily” YouTube kanalının Kurucu Ortağı ve sunucusu olan kripto analisti Austin Arnold, satın almaktan ve en az beş yıl boyunca elinde tutmaktan mutlu olacağı dokuz kripto varlığı açıkladı.

The Daily Hodl’ın 25 Haziran’da bildirdiği gibi, analist ile tercihini Bitcoin ile yaptı:

“Toplam 1.000 dolarımdan ilk 500 dolarımı hemen Bitcoin’e koyuyorum. En hızlı olmayabilir, diğer altcoinlerin tüm özelliklerine sahip olmayabilir ama en merkezi olmayan, sansüre en dayanıklı olanıdır.”

İkinci sıraya Ethereum’u seçiyor

“Bir sonraki 200 dolarım doğrudan Ethereum’a gidiyor. Goldman Sachs, JPMorgan’ın Repo blok zinciri ağında ticarete yeni başladı ve bu son derece özel olmasına rağmen, Ethereum blok zincirinde son derece izinli.

Arnold, portföyünün sonraki %10’unun Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) dahil olmak üzere akıllı sözleşme blok zincirlerini içeren kripto projelerine dağıtacağını açıkladı.

“Bir sonraki 100 dolarım, ilerleme kaydeden Ethereum interoperatörlerine yatırılıyor. Cardano gibi, Polkadot gibi ve bu durumda da Kusama gibi.”

Popüler YouTube sunucusu ayrıca portföyünün %10’unu Enjin (ENJ) ve Flow (FLOW) gibi değiştirilemez tokenlerden (NFT’ler) yararlanmaya hazır olan oyun ve eğlence blok zincirlerine ayıracağını söyledi:

“Bir sonraki 100 dolarım, NFT/sanal dünya çılgınlığından yararlanan en iyi altcoinlere yatırılacak.”

Son olarak analist, en iyi seçimlerini Dogecoin’e (DOGE) %5 ve XCAD Network’e (XCAD) %5 koyacağını belirterek, 1.000 dolarlık yatırım portföyünü tamamladı. Yazının yazıldığı sıralarda ise lider kripto para Bitcoin (BTC), 35.000 dolar direncini geçmeyi başardı. Şuanda yaklaşık olarak 3 saattir yeni seviyede zaman geriliyor. Uzmanlar, bu bölgenin başarıyla korunması halinde, daha yüksek seviyelerin olası olduğunu belirtiyorlar. Lider Altcoin Ethereum ise şaşırtıcı şekilde, piyasaya aykırı hareket ederek 2.000 dolar direncini aşmayı başardı. Gelecek destek ve direnç bölgelerini aktarıyor olacağız.

Bizi Takip Edin: TwitterTelegramInstagram

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar