.

AVAX Fiyat Analizi: 24 Saat İçinde Daha Fazla Yükseliş Bekliyoruz

Avax fiyat analizi, AVAX fiyat grafiği güne satıcıların piyasayı kontrol etmesiyle başladı. Boğalar, karşılık olarak 52 dolarlık bölgede sağlam bir destek yarattı. Sonuç olarak fiyatlar yükseldi ve satıcıların belirlediği 59 dolarlık gün içi en yüksek seviyelerine baş ve omuz modelleri oluşturdu. 

Bu noktada satıcılar, boğaların kolay kolay üstesinden gelemeyecekleri önemli bir engel oluşturdu. Satıcıların güçlü direnci, AVAX/USD piyasasına hakim olmalarını sağladı ve bu da sert düşüşlere neden oldu.

Bollinger bantları günlük fiyat analizi tablosunda dar; bu hafif dalgalı bir piyasayı işaret ediyor. AVAX/USD fiyatı üst Bollinger bandına bakıyor. Bu, piyasa aşırı alım bölgesine doğru giderken boğanın hakimiyetini gösteriyor.

Kaynak: Coin360

Satıcılar, fiyat düşüşlerine yol açan tüm kripto para borsasını kontrol ettiğinden, en önemli iki kripto varlık düşüşler ile işlem görüyor. Bitcoin %4,39 düşerken, ETH %2,94 düştü. Diğer altcoinler de aynı trendde işlem görüyor ve büyük fiyat sapmaları kaydediyor. AVAX %2.5’de işlem görürken meme kripto para %15’ten fazla fiyat düşüşü kaydetti. Çoğu kripto varlık düşüş eğiliminde olmasına rağmen, bazı kripto paralar son 24 saatte önemli fiyat artışları kaydetti. OMG, %17 fiyat artışı kaydederek günün en çok kazananı oldu.

AVAX/USD 4 Saatlik Grafik: Eski Zirveyi Test Edecek Mi?

4 saatlik grafikte, Avalanche için fiyat hareketini kontrol eden boğaları görebiliriz, bu da bugün daha fazla yükseliş olabileceğini düşündürüyor.

Kaynak: TradingView

Şu anda AVAX/USD paritesinin fiyatı büyük bir yükseliş gücüyle hareket ediyor. 7 Eylül’de 33 dolar civarında yeni bir büyük düşüş kaydettikten sonra, boğalar piyasayı yukarı doğru itmeye başlamıştı.

AVAX, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 59 doları kırdı ve geçen haftanın sonunda yaklaşık 65 doları gördü. Çarşamba günü, 50 dolara geri çekildikten sonra fiyat hareketi yeni zirvelere doğru hızlandı.

18 Eylül’de tüm zamanların en yüksek seviyesi sonunda 75 dolar ile elde edildi. Bu fiyat hareketi gelişimini dün geç saatlerde küçük bir geri çekilme izledi. Öte yandan boğalar, bugün erken saatlerde AVAX/USD’yi yukarı itmeye başladı ve muhtemelen önümüzdeki 24 saat içinde daha fazla yükseliş görebiliriz.

AVAX Fiyat Analizi: Sonuç

18 Eylül’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 75 dolara nihayet ulaşıldı. Bu fiyat değişikliğini dün geç saatlerde küçük bir geri çekilme izledi. Öte yandan, Boğalar son zamanlarda AVAX/USD’yi yukarı taşıyor ve muhtemelen önümüzdeki 24 saat içinde bu daha fazla yükseliş anlamına geliyor.

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar