.

Balinalar, Borsa Listelemesiyle 1,2 Milyar Floki Inu (FLOKI) Satın Aldı

Popüler kripto para borsası Bitrue, Floki Inu’yu Tether’ in USDT stabilcoin’ ine karşı ticaret çiftinde listelediğini açıkladıktan sonra, bir kripto para balinası Floki Inu (FLOKI) için yaklaşık 125.000 dolar yatırım yaptı.

Bitrue’nin resmi Twitter hesabının 29 Aralıkta yayınladığı yeni listeye göre, FLOKI’nin platformunda USDT’ ye karşı işlem görmeye başladığını duyurdu. Bir gün sonra, Binance Smart zinciri ve Ethereum balina monitörü WhaleStats, bir balinanın 1,2 milyar dolarlık FLOKI satın almak için 125.000 dolar yatırım yaptığını ortaya çıkardı.

Mevcut verilere göre Bitrue, günde 2 milyar dolara yakın işlem hacmine sahip popüler bir kripto para borsasıdır. Singapur merkezli ticaret platformu, kripto para birimlerinde 4 milyon doların üzerinde saldırıya uğramasının üzerine kripto para destekli bir kredi platformu başlatmasıyla tanındı.

En büyük FLOKI cüzdanında şu anda 5,3 milyon doların üzerinde bir değere sahip 51 milyar token bulunuyor. 1,2 milyar FLOKI zulasının kripto para balinasını etkili bir token sahibi yaptığını gösteriyor. 

Floki Inu (FLOKI), büyük reklam anlaşmalarına imza atan bir kripto para birimidir. Arkasındaki ekip İsrail’ in en önemli 20 şehrinde bulunan 180 reklam panosunda reklamlar başlattı . Bu reklamların “47,6 milyondan fazla” görülmesi planlanıyor.

Floki Inu daha önce Londra’nın toplu taşıma sisteminde “Kaçırılan Köpek?” reklam kampanyasıyla da yer almıştı. Kampanyayı yönetenlere göre; bu reklamlar kripto para birimini “meşrulaştırmak” ve satın almak için ortalama tüketicinin güveninini arttırmaya yarayacaktır.

Kampanya viral hale geldikten sonra kripto para biriminin fiyatı yukarı doğru patladı. Bunun üzerine kampanyaya Los Angeles, Japonya, Çin ve Rusya’da kripto para birimini teşvik eden diğerlerinin de katılacağı ortaya çıktı.

Floki Inu(FLOKI)’nin reklam bütçesi, yeni alıcılara uygulanan %4’lük bir ücretten geliyor. Belirteçler, influencer’ların katılımını sağlamak ve Floki Inu (FLOKI) ekosistemini daha da geliştirmek için kullanılıyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar