test

.

Ben Armstrong, Düşüş Döneminde DOGE ve 3 Farklı Kripto Para Yatırımını Açıkladı

Popüler kripto traderı ve analist Ben Armstrong, Pazar günü piyasanın geri çekilmesinin ardından Dogecoin ve diğer üç altcoin’e yatırım yapıyor. Yeni bir YouTube videosunda Armstrong, 828.000 abonesine Bitcoin’den vazgeçtiğini “kısa sürede kesinlikle büyük bir artış kaydettiğini” ve “geldikçe küçük kazançlar elde etme stratejisine geri döndüğünü” söylüyor. “

Armstrong, kurumsal blok zinciri platformu VeChain (VET) ve muhtemelen Dogecoin (DOGE) satın almayı planladığını söylüyor.

Ayrıca Binance Coin (BNB) almak istiyor.

“Binance Coin ekleyeceğim çünkü son zamanlarda kesinlikle büyük ölçüde yırtılıyor ve şimdi büyük bir geri çekilme yaşanıyor. Çok büyük değil. Az önce sahip olduğumuz dip için bağlam dışında değil, ancak büyük bir ivme gösterdi, bu yüzden şimdi düştüğüne göre, Binance Coin ve Ethereum gibi kripto paraların gerçekten, gerçekten çok sert ribaundları olmasını bekleyebilirsiniz.

Ek olarak Armstrong, Ethereum rakibi Polkadot’a (DOT) 200.000 ila 300.000 ABD Doları arasında yatırım yapmayı planlıyor.

“Polkadot’un farklı bir stratejisi, Polkadot son zamanlarda Binance Coins, Ethereum ve dünyanın Dogecoin’lerine kıyasla süper bir performans sergilemeyen bir para. Ama bugün büyük ölçüde azaldı. Diğer birçok madeni paradan çok daha fazla yüzde olarak düştü. ” Analist ayrıca Pazar günkü geri çekilme sırasında çok para kaybedenler için bazı tavsiyelerde bulundu. “Çoğunuzun acı çektiğini biliyorum. Bugün pek çok insanın mahvolduğunu biliyorum, ama çocuklar, sadece öğrenmelisiniz: bu kayıpları durdurun, aşırı kaldıraçlanmayın ve pazarlarda uyuyamazsınız. Demek istediğim, bazen çok büyük hamleler yapacaklar ve hatırlayacaklar, her zaman söylediğim gibi, büyük bir çöplük sizi tasfiye edecekse, her zaman sonunda olacak. Bu nedenle, bu sırada kâr elde etmeniz önemlidir. “

Açıklamaların yapıldığı video:

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar