.

Beşiktaş Spor Kulübü’nden Fan Token Açıklaması: Çalışmalar Sürüyor

Beşiktaş Spor Kulübü, son zamanlarda artan fan token haberlerine karşılık kamuoyuna resmi açıklama yaptı.

Fan tokenlere olan ilgilinin artması ile beraber İngiltere, İspanya, Fransa ve Türkiye gibi önde gelen liglerin spor kulüpleri, borsa veya kuruluşlarla anlaşmalı kendi tokenlerini çıkartmıştı. Türkiye’de Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Başakşehir gibi büyük kulüpler, Fan tokenlerini çıkartarak kulüp kasalarına ciddi gelirler ekledi.

Fan Token İçin Çalışmalar Sürüyor

Büyük kulüplerin aksine BJK henüz kendi tokenını çıkarmış değil, yönetim ve taraftarlar kulüp ekonomisine katkı adına, token çıkarılmasını bekliyor, bu beklentinin farkında olan Beşiktaş Spor Kulübü Yönetimi web sitesi üzerinden konu hakkında resmi açıklama yayınladı. Açıklama şu şekilde:

“Beşiktaş Fan Token çıkarılmasına yönelik çalışmalar halen sürdürülmekte olup, güncel durum itibarıyla herhangi bir firma ile anlaşma sağlanmamıştır. Dolayısıyla herhangi bir firmaya henüz hiçbir yetki verilmemiştir. Taraftarlarımızı ve yatırımcıları bilgilendirmek adına işbu duyuru yapılmaktadır.

Beşiktaş Fan Token arzı ile ilgili olarak Kulübümüz resmi kanalları vasıtasıyla yapılacak duyurular dışındaki haber ve yorumlara itibar edilmemesini önemle rica ederiz.”

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar