.

Binance Coin (BNB) Balinası, 100 Milyar Shiba Inu (SHIB) Satın Aldı

Whalestats tarafından sunulan verilere göre bir kripto balinası portföyüne 3,799,999 dolar değerinde 99 milyar Shiba Inu (SHIB) ekledi. Shiba Inu , 4 Aralık pazar satışları sırasında 0,00003210 dolar seviyelerine dokunduktan sonra toparlanmaya başladı.

Shiba Inu (SHIB) balinalarının, varlıklarını artırmak için fiyat düşüşleri veya mikro konsolidasyon dönemlerinden iyi yararlandıkları ve bu gibi durumlarda SHIB’e milyonlarca doların aktığı bilinmektedir.

Dogecoin’e Ethereum tabanlı bir alternatif olan Shiba Inu, son 12 ayda fiyatı istikrarlı bir şekilde yükseldi ve piyasa değerine göre en büyük 10. kripto para birimi olan Dogecoin’i geçici olarak geride bıraktı.

Son zamanlarda ilginin giderek arttığı Shiba Inu’de (SHIB) işletmeler ve yatırımcılar tarafından SHIB kabulünün hızla arttığı görülüyor.

CoinMarketCap verilerine göre şu anda 13. sırada yer alıyor. SHIB, yazının yazıldığı sırada %4 artışla 0.000038 dolardan işlem görüyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar