.

Binance Coin (BNB), Polygon (MATIC), Waves Fiyat Analizi: 08 Eylül

BNB, MATIC ve WAVES Analizi: Bitcoin çökerken, birçok altcoin de bunu çöküşü takip etti. Binance Coin (BNB), MATIC ve WAVES fiyatlanmada keskin bir düşüş yaşadı. Binance Coin, %17,1’lik düşüşün ardından birkaç haftanın en düşük seviyesi yakınında 386,83 dolardan işlem gördü.

MATIC, dünden bu yana %20’lik bir düşüşün ardından bir aylık 1,38 dolarlık destek çizgisinin altına düştü. WAVES de bir haftanın en düşük seviyesi olan 27.05 doların altında kaldı.

Binance Coin (BNB)

BNB/USD , TradingView

BNB son 24 saatte %17.1 düştü ve birkaç haftanın en düşük seviyesi olan 386.83 dolar yakınında 410.15 dolardan işlem gördü. Teknik göstergeler yazı yazılırken düşüş gösteriyordu. 

Göreceli Güç Endeksi (RSI), kripto paranın aşırı satım durumundan kurtulma girişiminde bulunmasına rağmen aşırı satım bölgesinin altına yerleştirildi. Gösterge birkaç ayın en düşük seviyesindeydi. MACD, histogramında kırmızı çubuklar gösterdi.

Satın alma gücü canlanırsa, BNB anında 433.54 dolardan direnç bulabilir. Ek direnç seviyeleri 460,42 dolar ve ardından birkaç ayın en yüksek seviyesi 517,02 dolar.

Polygon (MATIC) 

MATIC/USD , TradingView

MATIC, son 24 saatte %20 oranında keskin bir düşüş yaşadı ve yaklaşık 1,30 dolar değerinden işlem görüyor. Yaklaşık bir aylık destek bölgesi olan 1,38 doların altına düştü. Bir sonraki destek seviyesi 1,08 dolarda bulunuyor.

Varlık, güçlü bir eğilime işaret eden 4 saatlik 50 SMA’sının altında işlem görüyordu. Diğer önemli teknik göstergeler de olumsuz fiyat hareketine işaret etti. 

Göreceli Güç Endeksi (RSI), MATIC hafif bir toparlanma gösterse ve aşırı satım bölgesinin üzerinde dursa da, düşüş bölgesinin içinde bulunuyor. MACD , histogramında kırmızı çubuklar gösterdi.

Chaikin Para Akışı , sermaye girişlerindeki düşüşün ardından orta çizginin altında kaldığı için düşüş baskısına da karşılık geldi. 

Yukarı yönde, MATIC 1,38 dolar fiyat tavanının üzerine çıkabilir ve ardından 1,53 dolar seviyelerinin yakınında işlem görebilir. Yukarıda belirtilen direnç işaretini devirerek, birkaç ayın en yüksek seviyesi olan 1,77 dolara tekrar ulaşabilir.

Waves (WAVES) 

WAVES/USD, TradingView

WAVES , son 24 saatte %10’un üzerinde düşüş yaşadı ve 25.78 dolar olarak fiyatlandı. 27.05 dolarlık destek seviyesinin altına düştü.

Mevcut fiyat seviyesinde, WAVES bir haftanın en düşük fiyat seviyesinden işlem görüyor. Altcoinin dört haftanın en düşük seviyesi olan 22.41 dolar yakınında işlem gördüğü anlamına gelebilir. Ek destek seviyesi 18.24 dolarda kaldı. 

Göreceli Güç Endeksi (RSI) yarım çizginin altında kaldığından göstergeler düşüş eğilimini sürdürüyor. Satın alma baskısı oldukça düşük kaldı. MACD histogramında kırmızı çubuklar gösterildi.

Fiyatlar yukarı doğru hareket ederse, WAVES için ilk direnç seviyesi 27.05 dolarda bulunuyor ve ardından birkaç ayın en yüksek seviyesi olan 30.77 doları tekrar ziyaret edecek.

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar