.

Binance Coin’in (BNB) Önümüzdeki 48 Saat İçindeki Fiyat Rotası

Çoğu altcoin inişli çıkışlı bir ticaret günü yaşarken, Binance Coin (BNB) piyasanın boğalarını memnuniyetle karşıladı. Binance Akıllı Zinciri (BSC) geliştirmek için 1 milyar dolarlık bir fonun duyurulmasıyla dikkat çeken BNB, son 24 saatteki en yüksek yüzde kazanç elde eden varlıklardan biri olarak %15 yükseldi.

Grafiklerde, BNB güçlü bir bariyeri aşmış ve Ağustos ayının en yüksek seviyesi olan 520 dolara odaklanmış durumda.

Binance Coin 4 Saatlik Grafik

Kaynak: BNB/USD, TradingView

200-SMA’dan (yeşil) bir toparlanma, BNB’nin 437 dolarlık kilit direnç bölgesinin üzerine çıkmasına ve Ekim ayının en yüksek seviyesini geçmesine izin verdi. Yukarıda bahsedilen direnç, Ağustos ortasından bu yana beş temas noktasına sahipti ve kırılması zor bir bölge olduğunu kanıtladı.

Artık Binance Coin bu seviyenin üzerinde bir yer edindiğine göre, %78.6 ve %100 Fibonacci seviyeleri ileriye dönük olarak ele alınabilir.

Görünür Aralığa göre, %78.6 Fibonacci seviyesine kadar BNB için arz bolluğu yok. Zayıf direnç bariyerlerinin varlığı, BNB’nin önümüzdeki 24 saat içinde bu bölgeyi tersine çevirdiğini gösterebilir.

Bununla birlikte, 480 doların üzerinde bir miktar satış baskısı mevcut gibi görünüyordu. BNB, %100 Fibonacci seviyesine meydan okursa, momentumun sabit olması gerekir.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı alım seviyelerinden istikrar kazandıktan sonra daha fazla büyümeye yer açtı. RSI, grafikte 50-55’te ve daha yüksek destek bulduğunda bir sonraki hamle beklenebilir.

Binance Coin Fiyat Analizi: Sonuç

BNB’nin 437 dolarlık destekten bir toparlanma sonrasında %78.6 Fibonacci Geri Çekilme seviyesini geçmesi beklenebilir. Bununla birlikte, bazı alım bölgelerinin varlığı göz önüne alındığında, 480-520 dolar arasındaki yolculuk zorlu olabilir.

BNB henüz yönü tersine çevirmediğinden, yatırımcılar küçük bir düzeltmeye karşı da dikkatli olmalıdır. Bu nedenle, bekle ve izle stratejisi uygulanabilir.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar