.

Binance Dogecoin (DOGE) Çekme İşlemleri Yeniden Aktif Hale Geldi

Dünya genelinde en çok kullanıcısı bulunan global borsa Binance, Dogecoin (DOGE) çekme işlemlerinin tekrar aktif hale geldiğini duyurdu.

Kripto para borsası Binance’de yakın zamanda Dogecoin (DOGE) çekim işlemleri kullanıcılar tarafından gerçekleştirilememekteydi. Bu konu genelinde ise Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Binance CEO’su Chan Zhao ile Twitter’da hararetli bir tartışmaya girmişti. Elon Musk, borsa kaynaklı sorunlar nedeniyle Binance’i kullanıcılarına uygun bir hizmet vermemekle suçlamıştı.

Binance resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre, Dogecoin (DOGE) için iki haftadan uzun süredir devam eden para çekme sorunu, projenin ağ yükseltmesiyle ilgiliydi. Ancak aynı zamanda borsa, para çekme sorununun karmaşık cüzdan mekanizmasından değil, bir güncellemeden kaynaklandığını belirterek sorunun kendi taraflarından kaynaklanmadığını belirtti.

Binance CEO’su CZ daha sonra tek bir varlığın hatalı olmadığını ve her iki ağın da ağ yükseltmesi nedeniyle ortaya çıkan nadir sorun hakkında hiçbir fikri olmadığını söyledi. Ayrıca bu konu genelinde kimsenin kovulmayacağını da belirtti.

Dogecoin’in sembol isimlerinden Elon Musk, Yaşanan Binance olayının ardından, tüm Dogecoin (DOGE) yatırımcılarına merkezi borsaları terk etmeleri konusunda çağrıda bulundu.

Binance’den Konu İle İlgili Resmi Açıklama

Yaşanan aksaklık ile ilgili açıklama bugün Binance resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile birlikte kullanıcılara duyuruldu, açıklamada şu sözlere yer verildi:

Binance’de her zaman işlerin sorunsuz yürümesini sağlamaya çalışıyoruz. Bu, fonlarınıza her zaman erişebilmeniz, hızlı bir şekilde işlem yapabilmeniz ve herhangi bir sorun veya yavaşlama ile karşılaşmadan para yatırma ve çekme işlemleri yapabilmeniz için her adımı attığımız anlamına gelir. Binance’in dünya çapında milyonlarca kullanıcının tercih ettiği ekosistem haline gelmesinin en büyük nedenlerinden biri budur.

Binance’de ve Dogecoin Core yöneticilerinde, benzer sorunları teşhis etmek, çözmek ve oluşmasını önlemek için birlikte çalıştık. 27 Kasım Cumartesi günü, para çekme işlemlerini yeniden açarak her şeyi test ettik, ancak başka sorun olmadığından emin olmak için sessizce yaptık ve bugünden itibaren para çekme işlemlerinin tekrar tamamen açık olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar