.

Binance Merkez Ofis Kurulumu İçin Yer Arıyor

Popüler kripto para platformu Binance, lisanssız hizmetler sunduğu ve resmi onay olmadan düzenlenmiş faaliyetlerde bulunduğu için inceleme altına alınmıştı.

Binance, çok kez başının ağardığı bu durumda küresel düzenleyicilerin endişelerini gidermek için resmi bir genel merkez kurulumu adına yer aramaya başladı.

CEO Changpeng Zhao, Binance’in Amerika Birleşik Devletleri, Hong Kong, Japonya ve Singapur da dahil olmak üzere yargılandığı çeşitli bölgelerdeki baskılar arasında, lisans onayı alma umuduyla merkezi olmayan yapısından uzaklaştığını açıkladı.

Binance Değişiklik Yapmak İstiyor

Zhao , South China Morning Post ile yaptığı röportajda şunları söyledi:

“Düzenleyicilerle iyi çalışmak için merkezi bir varlığa ihtiyacımız olduğunu fark ettik. Paydaşların mülkiyeti, şeffaflığı ve risk kontrollerine ilişkin net kayıtlara ihtiyacımız var. Sektördeki en büyük oyuncu olarak kendimizi bu değişime hazırlamamız gerekiyor. Düzenleyicilerle çalışmayı kolaylaştırmak için değişiklikler yapıyoruz.”

Teknoloji haber sitesi The Information’a göre, Binance’in ABD kolu önümüzdeki üç yıl içinde bir halka arz (IPO) düzenlemeyi planlıyor.

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar