.

Binance Piyasanın Dalgalı Olması Nedeni İle Coinbase Tokenının Listelenmesini Durdurdu!

Hava fırtınalı olunca deniz dalgalı, deniz dalgalı olunca da özellikle kripto paralar için yelkenler hızlıca suya inebiliyor. Açıklama Binance tarafından yapıldı. Coinbase ‘in hisse senedini token halinde listeleyecek Binance, “oynak piyasa” nedeni ile işlemleri askıya aldı. Hisse senedinin token olarak listelenmesinin komisyon,kar payı ve bölünebilme adına büyük artıları bulunuyor. Fakat normal hisse senetleri aksine, istenildiğinde muhattap bulunabilecek bir şirket bulunmuyor.

Binance, bugün Nasdaq üzerinde listelenecek Coinbase hissesinin token versiyonunu(COIN) listeleyeceğini duyurmuştu. Daha öncesinde de açıklandığı üzere listeleme aşaması direk olarak başlayacak. Yani pek çok coin ve hisse senedi gibi öncesine bir satış gerçekleşmeyecek. ABD merkezli kripto para borsası olan Coinbase, aynı zaman girdiği denizde de küçük dalgalar yaratabilecek bir güce sahip.

COIN Fiyat Analizi

Dün COIN’in ortalama fiyatı 250 dolardı, ancak bugün% 52 artışla 381 dolara kadar yükseldi. Daha sonra 313 dolara düşmeden önce 424 dolara kadar yükseldi. Fakat dalgalanma sadece COIN’de değil, genel olarak piyasada mevcut. Kripto piyasalarında %15 ile % 20 dalgalanmalar normal kabul edilirken, hisse senetleri için daha az normal dışı kabul edilmektedir. En azından bu yargıyı Coinbase gibi köklü bir isim için söyleyebiliriz.

Son olarak bildiğiniz üzere kripto para borsaları arasında en büyük iki isim Binance ve Coinbase, bu nedenle rakip olarak görülüyorlar. Binance rakibinin tokenını listeleyerek kendine para akışı çekmeyi hedefliyordu. Fakat dalgalanma düzelene kadar COIN / BUSD alım satımına “başla” basmaya hazır değil gibi gözüküyor.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar