.

Binance, UNICEF ‘e İlk Kripto Bağışını Duyurdu

Binance Charity, aşı tedarik ve tedarik operasyonuna yardımcı olmak için UNICEF ‘e ilk kripto bağışının duyurdu. UNICEF, dünyadaki en büyük aşı alıcısıdır ve ihtiyacı olan çocuklara yardım edecek tedarik ve lojistik uzmanlığına sahiptir. Kuruluşa yaptığı 1 milyon dolarlık kripto bağışı ile Binance, COIVD-19 aşılarına küresel olarak eşit erişim sağlamayı amaçlayan COVAX tesisi için kilit teslimat ortağı rolünü destekleyecek.

“Binance Charity’nin COVID Sonrası İyileştirme Planının ilk ayağı olan finansman, UNICEF’in 2021’in sonuna kadar 11 ülkedeki topluluklara COVID-19 Aşılarının sağlanmasına yardımcı olma rolünü destekleyecek: Gana, Nijerya, Kenya, Uganda, Mısır, Endonezya , Filipinler, Vietnam, Bangladeş, Ukrayna ve Brezilya. “

Resmi Açıklama


Binance uzun süredir UNICEF ile çalışıyor ve devam eden ortaklığının bir parçası olarak bu katkı, düşük ve orta gelirli ülkelerde 500.000 doz COVID-19 aşısı teslim etme maliyetlerini karşılamaya yardımcı olacaktır. UNICEF, içinde bulunduğumuz yıl sonuna kadar 2 milyar aşıyı kullanıma sunmayı hedefliyor. Binance Charity şimdiden 5 milyon dolar topladı ve ayrıca 26 ülkeye 2 milyon KKD bağışladı. Binance Charity Başkanı Helen Hai şunları kaydetti:

“Bazı ülkelerin aşıların yaygınlaştırılmasında kaydettiği ilerleme son derece etkileyiciydi, ancak kimsenin geride kalmadığından emin olmak istiyoruz. Herkesin hayatını geri kazanmada önemli bir rol oynayacak aşı dağıtımında UNICEF’i desteklemekten gurur duyuyoruz. Bu ortaklık, aşıların herkes için hazır olmasını sağlayan bir dünyayı destekliyor, böylece pandemiyi birlikte bitirebiliriz. “

Binance’in hayırsever kolu, blok zinciri altyapısının yanı sıra UNICEF’e finansal yardım sağlıyor. 2020’nin başlarında, birçok yaşamı harap eden patlamanın ardından Beyrut’u rehabilite etmek için UNICEF ile el ele vermişti. Ancak, kriptolarla ilgili yardım sunan tek kişi Binance Charity değil. Bu ayın başlarında Huobi Charity, UNICEF’in Kripto Fonu’na 1 milyon dolar değerinde Bitcoin ve itibari para sözü verdi. Bu, kuruluşa verilen ilk kurumsal Bitcoin taahhüdüdür. Bu nedenle, kripto işletmelerinin hayırseverlik ve hayırseverlik sektörlerinde bile çok sayıda aktif rekabete sahip olduğu görülüyor.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar