test

.

Bitci, Wolverhampton Wanderers Taraftar Token’ı Piyasaya Sürecek

Bitci Teknoloji, Wolverhampton Wanderers ortaklığıyla İngiltere Premier Ligi’ne adım attı.

Öncesinde Real Betis, Glasgow Rangers ve İspanya Milli Takımı ile iş birliği gerçekleştiren Bitci.com şimdi de dünyanın en çok takip edilen ve izlenen ligi İngiltere Premier Lig ekiplerinden Wolves ile iş birliği gerçekleştiriyor. Wolverhampton Wanderers Futbol Kulübü, Türk blockchain platformu Bitci Teknoloji ile yeni bir ortaklık kapsamında taraftar tokenlarını piyasaya sürecek.

Token projesine ilişkin detaylar önümüzdeki günlerde açıklanacak. Anlaşma kapsamında Bitci logoları Wolves takımının formalarında ve Wolves’un tarihi stadyumu Molineux’deki ekranlarda yer alacak.

Anlaşma Wolves Resmi Twitter hesabı üzerinden taraftarlarına duyuruldu.

Küresel Yolculuğumuzu Bir Adım İleriye Taşıyacağız

Bitci.com Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan, “2018 yılında bir blockchain araştırma ve geliştirme firması olarak çıktığımız yolda, bugün özellikle kendi blockchain’imiz olan Bitcichain üzerinde hayata geçirilen projelerle bir dünya markası haline geldik. Çok değerli kulüplerle yaptığımız bu anlaşmalara yakın zamanda yenilerini ekleyeceğiz. Hem hali hazırda bulunduğumuz liglerdeki varlığımızı güçlendirecek hem de yeni coğrafyalar ve yeni spor organizasyonlarında yapacağımız anlaşmalarla Bitci’nin küresel yolculuğunu bir adım ileri taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Bitci.com Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan

Wolves Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Russel Jones ise “21/22 sezonu resmi forma kol sponsorumuz Bitci’nin Wolves ailesine katılmasından dolayı çok mutluyuz. Bitci ile gerçekleştirdiğimiz konuşmalar sırasında, bizim büyüme heyecanımızı ve yenilikçi, meydan okuyan değer sistemimizi paylaştıklarını gördük. McLaren ve Rangers ile başarılı partnerlikleri bulunan Bitci’nin Premier Lig’deki ilk iş ortağı olduk. Fan token projesi, İngiltere ve diğer ülkelerde bulunan taraftarlarımızın kulüpleriyle olan etkileşimlerini artırmak için yeni bir yol. Bu projeyi hayata geçirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Bizi Takip Edin: TwitterTelegramInstagram

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar