test

.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) 2022’de Yükselmeye Hazır

Bloomberg’in emtia stratejisti, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve genel kripto piyasasının düşüşte olduğu son günlere rağmen 2022’nin geneli baz alındığında piyasanın yükselmeye hazır olduğunu belirtiyor.

Analist Mike McGlone hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) üzerine inşa edilecek sağlam temellerin olduğunu söylüyor. Bitcoin’in 100.000 dolara doğru hareket etmesi ve Ethereum’un 5.000 doları aşması ile 2022’de kriptolar arasında baskın token olarak devam edeceklerini ifade ediyor.

McGlone , Bitcoin’in “konsolidasyon yapan bir boğa piyasasında” olduğunu düşünüyor ve ABD Merkez Bankası’nın yeni politikalarının BTC üzerinde olumlu etkilere sahip olacağını tahmin ediyor.

Federal Rezerv yetkilileri geçtiğimiz günlerde  enflasyonla mücadele amacıyla varlık alımlarını azaltmayı ve gelecek yıl faiz oranlarını artırmayı planladıklarını belirtmişti.

Bloomberg Analisti Açıklıyor

“2022’deki Federal Rezerv in faiz artışlarına yönelik beklentiler Bitcoin ve borsa için bir karşılıklı kazanç senaryosunu destekleyebilir. Emtialar ve Bitcoin, 2022’de de yatırım piyasasının lideri olacak gibi görünüyor. Fiyatların gelecekte iyimser bir ortamda seyredeceğine ve yükseliş trendine geçeceğine olan güven tam.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar