.

Bitcoin Fiyatı Binance US Borsasında Aniden 8 Bin Dolara Düştü!

Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin fiyatı Binance.US borsasında saniyeler içinde 8.200 dolar seviyesini geriledi.

 

Bu aşırı oynaklığın sebebi kasıtlı piyasa manipülasyonundan mı yoksa maliyetle sonuçlanacak bir hatadan mı kaynaklandı henüz belli değil.

Kraken Borsasında da Ani Düşüş Gözlemlendi

Bitcoin’in kısa bir süreliğine 54.000 dolar seviyesine düştüğü Kraken borsasında da anormallikler gözlemlendi. Bitcoin fiyatı, yazı yazılırken Binance ve Coinbase gibi büyük borsalarda 64.500 dolar seviyesinde işlem görüyor. 

Bitcoin, 20 Ekim’de 67.000 dolar seviyesinin hemen üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı, ancak o zamandan beri volatilitenin çirkin tarafını göstermesiyle birlikte bazı düşüşler yaşadı.

Binance US, 2019’un sonlarında ABD’deki düzenleyici baskıyı savuşturmak için Binance borsasının bir dalı olarak piyasaya sürüldü. 

Ağustos ayının başlarında, CEO Brian Brooks’un başa geldikten sonra sadece birkaç ay sonra aniden istifa etmesinin ardından borsa manşetlere taşınmıştı.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar