.

Bitcoin Madencileri Hodl Moduna Geçti

Bitcoin madencileri BTC’lerini kripto borsalarına göndermek konusunda isteksiz ve hacimlerin dört ayın en düşük seviyesinde.

Popüler veri toplayıcı Glassnode’daki analiz ekibi, Bitcoin madencilerinin kripto borsalarına “harcadıkları” Bitcoin’den çok daha azını gönderdiklerini açıkladı.

Bunun yerine, Bitcoini satmayıp tutuyorlar , bu rakam 4 ay önceki zirvesine göre daha yüksek.Bu verilir ışığında uzmanlar madencilerin hodl durumunda olduklarını belirtti.

Madenciler Bitcoin Biriktirmeye Devam Ediyor

Glassnode tarafından düzenlenen verilere göre Bitcoin madenci çıkış son dört ayın en düşük seviyesinde.

Diğer Glassnode verilerinin de, Madenciler 2021’in başlarından farklı olarak artık Bitcoin’i biriktiriyor. Madenciler Net Pozisyon Değişikliği endeksi yüksek bir hızla yeşile dönüyor, bu da madencilerin satış yapmadığı anlamına geliyor.

Glassnode ekibi tarafından yayınlanan tabloya göre, en yüksek seviyelerde Bitcoin madencilerinin çıkışları Ocak ayının başında görüldü, ancak aynı ayın sonlarında aniden düştü.

Bitcoin 55.000$ Seviyelerinde

Bitcoin, 14 Nisan’ın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.671 $ ‘dan düştükten sonra 55.000 $’ lık fiyatın üzerine çıkamadı.

26 Nisan’da 48.000 $ alanının altına düştü, 55.000 $ ‘ın biraz altına geriledi ve o zamandan beri yatay işlem görüyor.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar