.

Bitcoin Madencilik Geliri Tüm Zamanların Zirvesinde

The Block Research tarafından toplanan veriler, Bitcoin madencilerinin 1,5 milyar dolardan fazla gelir elde ettiğini gösteriyor. 

Bu rakam, bir ay boyunca madencilik sektörü tarafından kazanılan en yüksek geliri temsil ediyor. Mart ayının bitmesine birkaç gün kaldığı göz önüne alındığında, nihai rakam mevcut 1.51 milyar dolarlık rakamı aşacak.

Kazanılan fonların büyük çoğunluğu – 1,36 milyar dolar – blok başına sübvansiyonlar veya her işlem bloğunun oluşturulmasıyla kazanılan 6,25 BTC şeklindeydi. Verilere göre, madenciler, işlemlerinin bir sonraki bloğa dahil edilmesini daha olası hale getirmek için işlemciler tarafından ödenen 148 milyon dolarlık bir ücret kazandı.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar