test

.

Bitcoin Önemli Desteğini Kırdı, Ayı Devam Ediyor: ETH 2 Bin Desteğini Test Ediyor

Bitcoin bir günde 3.500 dolar düştüğü için kripto piyasasından 150 milyar dolar buharlaştı. Ethereum, Binance Coin, Ripple ve diğer altcoinlerde kırmızıya bürünmüş durumda.

Bitcoin toparlanmaya devam edemedi ve kabaca % 4 düşüşle 54.000 doların altına düştü. Çoğu alternatif madeni para, toplam piyasa değeri bir günde 150 milyar dolar kaybederek daha da fazla zarar gördü. Yine de Dogecoin, % 25’lik bir artışla 0,4 doların üzerine çıktığı açık bir istisnadır.

  • Piyasa değeri yine 1 trilyon doların altına düştü.
  • Bybt verileri, son 24 saatteki tasfiyelerin 1,3 milyar doların üzerinde olduğunu gösteriyor.
  • 3 haftanın en düşük seviyesi olan 51.500 dolara geriledi.

BTC 54 Bin Dolar Altında

Lider kripto para birimi büyük bir fiyat düşüşü yaşadı. BTC bir saat içinde yaklaşık 9.000 dolar düşüşle 3 haftanın en düşük seviyesi olan 51.500 dolara geriledi.

Bitcoin biraz hızlı bir şekilde sıçradı ve önümüzdeki 24 saat içinde 6.000 dolardan fazlasını geri kazandı. Bu, dünün 57.500 doların üzerine çıkmasına neden oldu. Ancak durum bir kez daha tersine döndü ve BTC aşağı yönlü seyir etti.

Bitcoin zamandan beri 3.500 doların üzerinde değer kaybetti ve şu anda 54.000 doların hemen üzerinde işlem görüyor. Buna ek olarak, piyasa değeri yine 1 trilyon doların altına düştü.

Piyasadaki artan oynaklık, traderler için de daha fazla acıya neden oldu. Bybt verileri, son 24 saatteki tasfiyelerin 1,3 milyar doların üzerinde olduğunu gösteriyor.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar