Bitcoin ve Dijital Para Alım Satım Kolay Yolu Koinim

Son yıllarda oldukça popüler olmaya başlayan Bitcoin ve dijital Para Alım Satım, tüm kesimlerce yatırım yapılmak istenen bir para birimi olmuş durumdadır. Birkaç yıldır adından her yerde bahsedilen bu para birimi. Aslında uzun yıllardır varlığını sürdürüyor ancak özellikle bu yıl yaşadığı olağanüstü artışı nedeniyle herkesin diline pelesenk oldu. Ülkemizde Bitcoin hakkında pek fazla bilgisi olmayan kişilerin bile dikkatini çeken bu dijital para birimini insanlar nasıl alıp satacağını düşünmeye başlamıştır. Bu kısımda devreye giren Koinim olarak insanlarımıza ve müşterilerimize sadece Bitcoin değil bir çok dijital paraların alım satımında kolaylık sağlıyoruz. Ve herkesin kullanabileceği bir arayüze sahip resmi ve yasal web sitemizle yardımcı oluyoruz. Dijital paralardan bir çoğunun borsasını ve kurunu takip edebileceğiniz web sitemizde anlık alım-satım yaparak kar elde edebilirsiniz.

Dijital Para Alım Satım

Türkiye Merkezli İlk Dijital Para Alım Satım Firması

Koinim olarak merkezi ve çalışanları Türkiye’de bulunan. Ve bu sayede müşterilerine %100 güven veren ilk dijital para alım satım firması olmanın gururunu yaşamaktayız. Firmamız dijital paraların ani yükselişinden sonra ortaya çıkan diğer firmaların aksine. Daha dijital paraların adı dünya da bile çok az kişi tarafından bilinirken kurulmuş bir firmadır. 2013 yılından beri hizmet vermeye başlayan firmamız Bitcoin ve Litecoin gibi önemli dijital paraların alım satımını en düşük işlem ücretleriyle hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize firmamızın açık adresini, vergi ve sicil numarasını doğrudan sunduğumuz için müşterilerimizn kafasındaki tüm ön yargı ve soru işaretlerini siliyoruz.

Destek ve İletişim Ekibi Sayesinde Sorunsuz Coin İşlemleri ve %100 Güven

Firmamızın müşteri destek ve iletişim ekibi sayesinde hafta içi hergün saat 09.00’dan 18.00’a kadar sorunları en hızlı çözmek için uğraşıyoruz. Bize coin alım satım işlemlerini de yaptığınız web sitemizin iletişim sayfası kısmından veya mail adreslerimizden doğrudan ulaşabilir ve sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz. Gerekli destekler ekiplerimiz ve çalışma arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede size sağlanacaktır. Piyasadaki diğer firmaların aksine müşterilerinin memnuniyeti en önemli kaidesi olarak gören firmamız, müşteri mağduriyeti olmaması için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir