.

Bitcoin ve Ethereum’un Ay Sonu 60.000 Dolar ve 5.000 Dolar Tahmini!

Bitcoin Fiyat Tahmini

Hafta sonunda, Bitcoin ve Ethereum daha da yükselmek için canlanıyor. Bitcoin, önceki dört ayda yalnızca dördüncü kez 50.000 doları aşabildi. Bitcoin, 50.913 dolara dokunduğu 23 Ağustos 2021’den bu yana en yüksek gün içi seviyesinde şuan işlem görüyor.

Yazının yazıldığı sırada BTC, düzeltmeye giderek 50.230 dolardan işlem görüyor. Buradan sonraki direnç 51 bin dolar. Ancak, bir düşüş durumunda, 47 bin dolar elde tutulması gereken en büyük destek olacak.

En son YouTube kanalında kripto analisti Micheal Van De Poppe Bitcoin için “BTC 51 bin doların üzerine çıktığında, 58.000 dolara ve 60.000 dolara fırlaması muhtemel.” açıklaması gerçekleştirdi.

Bu durumda, bu hafta önemli kazanımlar elde eden kripto para birimlerinin BTC’ye çok fazla hacim kaybedebileceğini söylemeye devam etti.

Ethereum Fiyat Tahmini

Ether (ETH), önemli bir fiyat dönüm noktasıyla sonuçlanan güçlü bir haftalık ilerlemenin ardından 3 Eylül’de Mayıs ayından bu yana ilk kez 4.000 dolara ulaştı. ETH, kripto piyasasının son düşüşün ardından satışla karşı karşıya kaldığında, aynı seviyede kaybettiği fiyatlandırmayı geri alması önemliydi.

4.025 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesinden yalnızca 350 dolar uzakta olan Ethereum, üç aylık işlem aralığından çıkmayı başardı.

Analist Van De Poppe, yakın tarihli bir tweet’te Ethereum’u pazarın lideri olarak nitelendirerek, popülerin aksine, Ethereum yükseldiğinde, Bitcoin dahil geri kalan piyasanın yükseldiğini söylüyor.

 

Bitcoin ve Ethereum için yükseliş tahminine ek olarak katılan, Twitter’daki kripto analisti “Cryptomist” de var.  

Analist, Bitcoin’in 60 bin dolara, Ethereum’un ise Eylül ayında 5 bin dolara ulaşacağı konusunda iddialı tahminlerde bulunuyor. 

Şuan da en büyük kripto para birimi Bitcoin ve en yakın takipçisi Ethereum sırasıyla 50.230 dolar ve 3.919 dolardan işlem görüyor. Bakalım ünlü analistlerin ay sonu tahminleri ne kadar doğru çıkacak..

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!
Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar