test

.

Bitfinex, 100.000 USDT Transferi İçin 23 Milyon Dolar İşlem Ücreti Ödedi!

En büyük kripto borsalarından biri olan Bitfinex, hesabından 100.000 USDT’yi Bitfinex’in bir uygulaması olan DeversiFi’ye aktarmak için 23,5 milyon dolar değerinde 7.676 eth ödedi.

Bitfinex ’in ana cüzdanlarından biri, Bitfinex’ten çıkarılan vesayetsiz borsa DeversiFi’a 100 bin dolarlık Tether (USDT) göndermeye çalıştı. TSİ 14.10’da gerçekleştirilen işlem için 23,7 milyon dolarlık işlem ücreti ödendiği aktarıldı. Problemin tam olarak hangi sebepten yaşandığı henüz bilinmiyor.

DeversiFi sözcüsü, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“27 Eylül saat 11.10’da (UTC), ana DeversiFi kullanıcı arayüzünden bir donanım cüzdanı kullanılarak hatalı bir şekilde yüksek işlem ücreti ile bir para yatırma işlemi gerçekleştirildi.

DeversiFi şu anda bunun nasıl olduğunu belirlemeye çalışıyor ve kullanıcılarımızı güncel tutmaya devam edeceğiz. DeversiFi’deki hiçbir müşteri fonu risk altında değildir. Bu, DeversiFi’nin çözmesi gereken dahili bir sorundur. İşlemler etkilenmeyecektir.”

İşlemin EIP-1559’u kullandığı öğrenildi. Bu yeni güncelleme sayesinde Ethereum ağındaki işlem ücretleri önceden daha kolay tahmin edilebiliyor.

23,7 milyon dolarlık tutar, tarihin en büyük Ethereum işlem ücreti olabilir. Daha önce, geçen yılın Haziran ayında 5,2 milyon dolar ücret ödenen iki işlem kayıtlara geçmişti.

İşlemin Etherscan’de yer alan detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar