.

Bored Ape Yacht Club, 2022’nin İlk Çeyreğinde Kendi Token’ını Çıkaracak

En popüler Ethereum tabanlı NFT koleksiyonlarından biri olan The Bored Ape Yacht Club, yakın zamanda hayat buldu ve bugüne kadar yüz milyonlarca dolar değerinde ticaret gerçekleştirdi. NFT sahipleri, kulübün üyesi olarak adlandırılır ve üyeliğin ayrıcalıkları vardır. Bunlardan biri de görünüşe göre, gelecek yılın başlarında piyasaya sürülecek bir BAYC tokeni.

Bugün, resmi BAYC Twitter hesabı, bir token başlatma planları hakkında bir tweet dizisi paylaştı. Bir ERC-20 tokeni, NFT sahipleri için bir ödül olarak hizmet edebilir, DAO için bir yönetişim belirteci olarak çalışabilir ve projenin DeFi gibi diğer tür kripto girişimlerine genişletilmesine yardımcı olabilir.

Bored Ape Yacht Club, resmi Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilen paylaşımda “Bir ERC-20 tokenı başlatmak oldukça kolay. Yalnızca birkaç dakika sürüyor. Ancak yasal olarak uyumlu bir token oluşturmak ve onu sürdürülebilir hale getirmek çok daha karmaşık” sözlerine yer verildi.

Yuga Labs ekibi, 2022’nin ilk çeyreğinde bir token piyasaya sürmek ve planlar geliştirmek için Blockchain teknoloji firması Horizen Labs (kendi ZEN tokenine sahip) ve Fenwick’in hukuk ekibi ile çalışıyor.

CryptoSlam’e göre, Bored Ape Yacht Club koleksiyonu bugüne kadar 545 milyon dolar, Mutant Ape Yacht Club 285 milyon dolar ve Kennel Club 91 milyon dolar ticaret hacmi üretti.

BAYC, NFT avatarlarının sahiplerine özel olarak hizmet edilmesi fikrini büyük ölçüde popüler hale getirdi. NFT sahipleri özel bir Discord topluluğuna erişim elde ederken, özel ürünlere erişebilir ve Bored Ape Kennel Club ve Mutant Ape Yacht Club koleksiyonları şeklinde ücretsiz ek NFT’lere sahip oldu.

OpenSea pazarında bulunan en uygun fiyatlı BAYC NFT’si , yaklaşık 39.5 ETH yani 140.000 dolar değerinde satılıyor. NFT sahipleri arasında ünlü isimlerde yer alıyor, NBA yıldızı Stephen Curry ve müzisyen Marshmello NFT sahibi bazı ünlülerden.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar