Bu Üç Altcoin Bitcoin Karşısında Değer Kazanabilir

Bitcoin büyük bir değer yaratıyor fakat bugün konumuz altcoinler. İşte bu üç Altcoin Bitcoin karşısında değer kazanabilir. Kripto para uzmanları piyasa boğa trendinin başlayabileceğini söylüyor. Binance Ceo’su Changpeng Zhao’ya göre 8 aydır piyasayı etkisi altına alan ayı piyasasının devri artık sona eriyor olabilir. Kanada devletinin son aldığı karar ile artık Kanada vatandaşları rahatlıkla bitcoin alımlarına yasal olarak izin veriyor. Bu haber her ne kadar bitcoinin seyrini etkilemese altcoin piyasasını hareket ettirecek gibi gözüküyor.  Dilerseniz piyasada hareket ve değer kazanmasını düşündüğümüz o üç altcoine geçelim.

Bu Üç Altcoin

1) VİBE

Artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik için geliştirilen kripto para birimi VİBE çoğu uzmana göre geleceğin en değer kazanacak altcoin para birimlerden biri. Artırılmış gerçeklik ve sanal gerçekliğimin gelişimine bağlı olarak bu altcoinin piyasada çok iyi yerlere geleceği konusunda herkes hem fikir. Projenin takvimi göze aldığında VİBE  ekibi üç ay içerisinde kendine ait olan AR ve VR cihazlarını piyasaya süreceği söz konusu piyasada oldukça dikey bir etki yapacak.

2) LİSK (LSK)

BTC karşısında en çok değer kazanacak alt kripto para birimi olarak LSK öne sürülüyor. LSK tokenlerin yaptığı akılı sözleşmeler sayesinde merkezsiz uygulama ağı olan LİSK çok yakında önemli gelişmelere sahne olacak gibi gözüküyor. Projenin takvimine bakıldığında 1 Kasım 2018 tarihinde merkezi olmayan bir borsa başlatacak. Bu da tüm kullanıcılar arasında büyük bir etki yaratacak gibi. Aynı zamanda bu altcoin yaptığı ortaklılarda dikkatleri üzerine topluyor. Takipte kalmakta büyük fayda var.

3) Ethernum (ETH)

Eski zamanların liderler altcoini ETH tekrar bir sıçrayış yapacak gibi görünüyor. Kripto para uzmanları son zamanlarda bu altcoine karşı büyük bir ilgi duyuyor. Şu sıralar 230 civarında seyrediyor olsa da çok kısa bir süre içinde eski ihtişamlı günlerine dönecek gibi bizde bu durumu büyük bir heyecanla takip ediyoruz. Yapacağınız yatırımlarda yapmanız gereken tek şey son araştırmaları kendiniz yapmanız bu sayede daha iyi bir şekilde piyasaya tutunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir