.

Burger King, NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürdü

Burger King, NFT pazarı Sweet’te açık artırmaya çıkarılacak olan en son takas edilemez token (NFT) kampanyası “Burger King’s Keep It Real Meals(Gerçek Yemekleri Sakla) lansmanını duyurdu. Kampanya ünlüler Nelly, Anitta ve LILHUDDY ile ortaklaşa düzenleniyor.

Burger King’s Keep It Real Meals NFT, yaklaşık 6 milyon yemek kutusunda görünecek ve QR kodları aracılığıyla dijital koleksiyonların kilidinin açımı kolaylaşacak. Bu dijital koleksiyonlar, kullanıcılara birkaç NFT ödülünün kilidini açabilir.Burger King’in 3D Burger King dijital koleksiyon ürünleri, bir yıllık Whopper sandviçleri, imzalı ürünler ve hatta “kampanyanın ünlülerinden biriyle bir kez görüşme hakkı” gibi ödüller sunulacak.

Yiyecek ve İçecek Markalarının NFT Koleksiyonları

Ağustos ayında, NFT piyasası, bira şirketi Budweiser o sırada yaklaşık 26.000 dolar olan 8 Ethereum karşılığında elle çizilmiş bir bira roketi olan NFT’yi satın aldı ve Twitter profil resmi olarak değiştirdi. Ayrıca marka, o zamanlar yaklaşık 100.000 dolar olan 30 ETH için beer.eth (bira.eth) adlı bir Ethereum alan adı kaydettirdi.

Budweiser’in 8 Ethereum Karşılığında Satın Aldığı NFT

Taco Bell , 2021’in ilk çeyreğinde NFT trendini takip eden bir diğer yiyecek ve içecek markası oldu. Fast-food devi, Twitter hesabından NFT pazarı Rarible’da taco temalı GIF’ler ve görüntüler sattığını duyurdu.

Hollywood’un NFT Çılgınlığı

NFT çılgınlığı yiyecek ve içecek zincirleriyle sınırlı değil. Bu ayın başlarında, Oscar ödüllü En İyi Erkek Oyuncu Anthony Hopkin, bir sonraki filmi Zero Contact’ın prömiyerini yeni değiştirilemez token (NFT) dağıtım ve görüntüleme platformu Vuele’de yapacağını duyurdu. Premier, 24 Eylül’den itibaren platformda birden fazla NFT satışıyla ​​başlatılacak. Anthony Hopkins’in geçen baharda kazandığı Oscar’ın ardından bir sonraki filmi “dünyanın ilk uzun metrajlı filmi NFT etkinliği” unvanına sahip.

Entourage yapımcısı Rob Weiss, türünün ilk kripto televizyon programı olan Hold On for Dear Life’ın yapımcılığını ve yönetmenliğini gerçekleştirecek. Ana karakter, en iyi arkadaşının adını taşıyan, değiştirilemez bir token (NFT) bastığından, dizi NFT’ler etrafında dönecek. Ayrıca, hikaye merkezi sistem ve merkezi olmayan topluluk arasında devam eden gerçek yaşam mücadelesini anlatacak.

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar