test

.

Cardano CEO’su: İlerleme Olması Gereken Yerde, Alonzo Geliyor!

Yakın tarihli bir videoda Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Alonzo’nun nasıl ilerlediğine dair bir açıklamada bulundu ve işlerin yolunda gittiğini belirtti.

“Her şey göz önüne alındığında, hız tam olarak olması gereken yerde, ilerleme tam olarak olması gereken yerde. Alonzo geliyor” dedi.

Merakla beklenen Alonzo aşaması, ağ üzerinde tam akıllı sözleşme yeteneklerini etkinleştirecek. Kullanıma sunulduğunda, Cardano nihayet diğer programlanabilir zincirlerle rekabet etmek için düz bir zemine sahip olacak.

Cardano Beklenildiği Gibi Yoluna Emin Adımlarla Devam Ediyor

Alonzo, organizasyonel amaçlar için renk sınıflarına ayrılmış olmaktadır.

Mavi renk Testnet’teki küçük bir kullanıcı grubunu, beyaz renk yalnızca daha geniş bir testçi grubu, son olarak mor renk ise borsalar ve cüzdan sağlayıcıları gibi kullanıcıları temsil eder.

Cardano(ADA) Kurucusu Charles Hoskinson

Hoskinson’a göre, Mavi dönem hemen hemen bitti. Ancak, doğrulama düğümü hatalarının keşfedilmesi nedeniyle, program yaklaşık bir hafta geriye atıldı. Beyaz dönemin, büyük olasılıkla gelecek haftanın başında başlayacağını belirtti (Başlangıçta 5 Temmuz’da olması gerekiyordu; şimdi 12 Temmuz olacak gibi görünüyor)

Hoskinson, “Birçoğunuzun bildiği gibi, geçen ay Alonzo Blue(mavi) dönemine girdik ve bu konuda ortaklarımız ile birlikte çalışıyoruz. Çok şey öğrendik ve tecrübe ettik. Alonzo White(beyaz) dönemine girmek üzereyiz.”

Belirtildiği gibi, beyaz dönem, testçilerin sayısını birkaç yüz kişiyi içerecek şekilde genişletilecektir. Hoskinson, bunu koordine etmenin biraz “tekrardan başlamak” gerektireceğini söyledi. Bu dönemin iki ila dört hafta sürmesi bekleniyor.

Ancak yapılanları hesaba katacak olursak, Hoskinson ve ekibi için işler beklendiği gibi yürümektedir.

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar