.

Cardano Fiyat Analizi: ADA 2.5 Dolar Engelini Aşabilecek Mi?

Cardano fiyat analizi, bir gecede yüzde 5’lik bir artış yaşadıktan ve 2,5 doları geçtikten sonra ADA ilk hedefte yükseliş gösteriyor.

Boğalar, 3.0 dolar seviyesinin üzerine çıkmaya çalışırken bir kez daha 2,9 dolarlık direnci takip ediyor. Boğalar gün içi en yüksek 2.63 doların üzerine çıkmaya hazırlanırken Cardano’nun önümüzdeki 24 saat içinde yükselmesini bekleyebiliriz.

Genel kripto para piyasası karışık sinyallerle işlem görüyor , Bitcoin yüzde 0,68’lik küçük bir yükseliş ile neredeyse sabit, Ethereum ise yaklaşık yüzde 1,67 değer kaybetti. Yatırımcılar, hafta sonuna girerken teknik tabloların düzeleceğini umuyor. Boğalar, daha fazla alıcının geleceği ve güç dengesini kendi avantajlarına çevirebileceği konusunda iyimser. 

Cardano 24 Saatlik Fiyat Hareketi: Piyasa Değeri Düştü

24 saatlik grafikteki Cardano fiyat analizi, günlük 2.44 – 2.63 dolar işlem aralığını gösteriyor. Oldukça dar bir aralık, bu da emir defterinde daha az oynaklık olduğunu gösterir. 

Boğalar, bundan sadece iki gün sonra 12 Eylül’de piyasaya sürülecek olan Alonzo yükseltmesi için hazırlık yapıyor. Cardano’nun günlük işlem hacmi Perşembe gecesi yüzde 29 düşüşle toplam 5,52 milyar dolara geriledi. Düşüş, Çarşamba ve Perşembe günleri arasında tüm piyasayı saran düşüş yapısına bağlanabilir. Bu yazı itibariyle, Cardano’nun piyasa değeri 80.08 milyar dolardan işlem görüyor ve kripto para genel olarak 3. sırada yer alıyor.

Cardano 4 Saatlik Fiyat Analizi: 2,60 Doları Aşmaya Hazırlanıyor

ADA/USD, 4 saatlik Cardano fiyat analizinde 2,50 dolar direnç seviyesini kırmaya çalışıyor. Kripto para, 2.44 dolar civarında daha düşük bir seviyeye inerek düzeltme yapmadan önce, erken işlem seansında kısa bir süreliğine 2.63 dolar bölgesine yükseldi.

ADA/USD 4 Saatlik Grafik
Kaynak: TradingView

Birkaç haftadır Cardano, 20 Temmuz’da yaşadığı 1 dolarlık dip düşüşünden bu yana sürekli yükseliyor. Kripto para şimdiden Eylül ayının en yüksek seviyesine kadar yaklaşık yüzde 150 büyüme kaydetti.

Bu yazı itibariyle ADA/USD 2.45 dolardan işlem görüyor. Kripto paranın fiyatının önümüzdeki 24 saat içinde yükselmesini ve daha yüksek bir günlük en yüksek seviyeye ulaşmasını bekliyoruz.

Cardano Fiyat Analizi Sonucu

24 saatlik Cardano fiyat analizi, yaklaşan hareketler için olumlu sinyaller veriyor. Boğalar Cardano için yükselişe hazır görünüyor, ayılar ise 2,5 dolarlık direnci savunmak için alıcıların karşısına geçiyor.

Bununla birlikte, alıcılar çabalarını 2,8 doları yeniden test etmeye odakladıkça, Cardano fiyatının 24 saatlik harekette yükselmeye devam etmesini bekliyoruz. ADA / USD fiyatı üzerine olumlu bir değişim bekliyoruz

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar