test

.

Chiliz, Rakuten Europe İle Yeni Ortaklığını Duyurdu!

LÜKSEMBURG, 15 NİSAN 2021: Fan Token ve Socios.com taraftar etkileşim platformunun yaratıcısı Chiliz bugün Rakuten Europe ile bir ortaklık gerçekleştirdiğini Twitter üzerinden duyurdu.

İngiltere, İspanya ve Almanya’daki Rakuten üyeleri artık dünyanın en büyük spor organizasyonlarının ve kulüplerinin Fan Tokenlar’ına sahip olabilmek için Rakuten puanlarını kullanabilir.

Birbirine entegre olarak çalışacak Chiliz ve Rakuten, kullanıcılarının her iki platformla da özgürce entegre şekilde etkileşime girebileceğini açıkladı. Rakuten, Chiliz $CHZ blockchain için resmi düğüm doğrulayıcı olacak.

Chiliz ortaklarından Barcelona kulübünün de forma sponsoru olan Rakuten, Chiliz ile anlaşma sağladı. Bu ortaklık sayesinde, İspanya, Birleşik Krallık ve Almanya’daki Rakuten müşterileri, oy hakları, VIP ödüller, kulüp ve sponsor promosyonları dahil olmak üzere avantajlar sağlayan ticareti yapılabilir dijital varlıklar olan Taraftar Tokenları kullanabilmek için Rakuten puanları ile işlem sağlayabilecekler.

Rakuten Europe Açık E-Ticaret Genel Müdürü Cédric Dufour anlaşma ile ilgili şu sözleri söyledi:

“ Hedefimiz, bölgedeki başka hiçbir şeye benzemeyen yenilikçi, müşteri odaklı bir üyelik programı oluşturmaktır. Bunun anahtarı, tüketiciler için büyük değer, benzersiz teklifler ve önemli özelliklerin doğru karışımıdır.”

Rakuten Nedir?

Rakuten,Avrupa’da sürekli olarak her geçen gün büyümektedir ve bugün bölgedeki tüketicilere, Rakuten.de, Rakuten.es ve Rakuten.co.uk aracılığıyla ulaşılabilen alışveriş, iletişim ve dijital içerik dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu çeşitli portföyün merkezinde, Rakuten’in hizmetlerini perakende ve küresel markaların ortaklıkları ile birleştiren “Rakuten Points” vardır. Üyeler, günlük alışveriş yoluyla puan kazanabilir ve bunları filmler, hediye kartları, e-kitaplar ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli şekillerde harcayabilirler.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar