.

Coca-Cola İlk NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürecek

Uluslararası Dostluk Günü anısına, Coca-Cola NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek. 4 gün sürecek açık arttırmada, Coca-Cola NFT koleksiyonunu NFT pazar yeri olan OpenSea üzerinden satışa sunacak.

Markanın dostluk anlarından ilham alan ilk dijital koleksiyonunun avatar ve emoji tasarımları, 3D içeriğin önde gelen yaratıcısı ve geliştiricisi Tafi ve ilk konsepti geliştiren Virtue ile ortaklaşa tasarlandı.

Yalnızca bir ürün olarak açık artırmaya sunulacak ve ürünün içerisinde dört adet koleksiyon mevcut olacak. Açık arttırmadan elde edilecek tüm gelir Coca-Cola’nın 50 yılı aşkın süredir destekçisi olduğu Uluslararası Özel Olimpiyatlara bağışlanacak.

Açık Arttırmaya Çıkacak NFT’ler

1.Dostluk Kutusu: 1956 yılında Coca-Cola’ya ait olan retro otomatlarını yeniden tasarlıyor.

2.Şişme Giyilebilir Coca-Cola Ceketi: Coca-Cola ‘nın nostaljik teslimat üniformalarına ince esintiler verilerek tasarlanmıştır.

3.Ses Görüntüleyici:  Bir kola şişesinin açılma sesi, buzun üzerine dökülen bir içeceğin sesi, kusursuz gaz ve o ilk ferahlatıcı tat.

4.Dostluk Kartı: Coca-Cola’nın 1940’lardan kalma ünlü dostluk ticaret kartlarının tasarımından esinlenerek dijital dünyaya uyarlanmıştır. Kartlar “Dostluğun Sembolü” anlamını taşır.

Açık arttırmayı kazanacak, teklif sahibine müzayede ardından Coca-Cola tarafından sürpriz hediyeler de verilecek.

coca-cola nft koleksiyonunu
Coca-Cola NFT Koleksiyonu

Uluslararası Özel Olimpiyatlar Nedir?

1968’de kurulan Özel Olimpiyatlar, zihinsel engelli kişilere karşı ayrımcılığı sona erdirmek için küresel bir harekettir. 190’dan fazla ülkede, altı milyondan fazla sporcu, bir milyondan fazla antrenör ve Özel Olimpiyat ortakları tarafından her sene, 30’dan fazla olimpik spor ve 100.000’den fazla oyun ve yarışma organize edilir.

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar