.

Coinbase, Ethereum Tabanlı Bu Üç Altcoin İçin Desteğini Artırıyor

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, tüm ticaret ekosisteminde Ethereum tabanlı üç altcoin için desteğini genişletiyor.

Yeni bir açıklamada Coinbase, Ethereum tabanlı merkezi olmayan uygulamalar ve finansal hizmetler için zincirler arası bir platforma güç sağlamak üzere tasarlanan yönetişim tokeni Function X’in (FX) artık Coinbase.com’dan ve borsanın mobil uygulamalarından satın alınabileceğini duyurdu.

CoinGecko’ya göre, Function X yazı yazılırken 1,24 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta %83 arttı. Bununla birlikte, kripto varlık FX geçen gün %11’den fazla düşüş yaşadı.

Wrapped Centrifuge (WCFG) fiyatını yansıtan bir belirteç olan Centrifuge (CFG), artık borsanın web sitesinde ve uygulamalarında da mevcuttur. Centrifuge, likiditenin kilidini açmayı ve kullanıcıların gerçek dünya varlıklarını satın almalarını ve finanse etmelerini sağlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformudur.

Wrapped Centrifuge, geçtiğimiz gün %10, geçen hafta %9,6 düşüşle, yazının yazıldığı sırada 1,68 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca Coinbase, merkezi olmayan IoT (Nesnelerin İnterneti) platformları oluşturmak için blok zincir teknolojisini kullanmayı amaçlayan bir proje olan kripto varlığı Jasmy (JASMY) için desteğini genişletiyor.

Jasmy geçtiğimiz son 7 günde 199,4% oranında yükseldi ve yazının yazıldığı sırada 0,054329 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bununla birlikte, geçtiğimiz gün yaklaşık %12 oranında bir düzeltme gerçekleştirdi.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar