.

Coinbase Pro, Avalanche’ı (AVAX) Listeleyecek

ABD’nin en büyük kripto varlık işlem platformu Coinbase, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Avalanche’ın (AVAX) borsada listeleneceğini duyurdu.

Borsa tarafından yapılan açıklamada, 29 Eylül tarihinde yatırma işlemlerinin başlayacağını ve yeterli likidite koşulları karşılanırsa, alım satım işlemlerinin ise 30 Eylül Perşembe günü başlayacağı belirtildi.

Yeterli AVAX arzının sağlanmasının ardında AVAX/USD, AVAX/USDT ve AVAX/EUR işlem çiftlerinde trade işlemleri başlayacak.

Önemli Uyarı: Coinbase Pro yalnızca C-Chain Avalanche (AVAX) tokenlerini destekler. C-chain Avalanche adresleri ‘0x’ ile başlar. Avalanche’ı P-chain veya X-chain veya başka herhangi bir varlık üzerinde bir Coinbase Pro cüzdanına göndermek kalıcı kayıpla sonuçlanacaktır.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz! 

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar