test

.

Coinbase’in Biconomy (BICO) Listelemesiyle, Fiyat İki Katına Yükseldi!

ABD’nin en çok tercih edilen kripto para borsası Coinbase tarafından yapılan sürpriz bir listelemeyle birlikte, Biconomy (BICO) fiyatı yükselişe geçti.

Yeni bir paylaşımda Coinbase, Biconomy (BICO) tokeninin, uygun likidite koşulları sağlandığında Coinbase Pro’da işlem görmeye başlayacağını belirtti.

BICO, kullanıcıları birden fazla zincirde herhangi bir merkezi olmayan uygulamaya (DApps) ucuza bağlamayı amaçlayan bir ağ olan Biconomy’ye güç veren Ethereum tabanlı bir altcoindir. BICO, ağ ücretlerini ödemek ve yükseltmelere oy vermek için kullanılabilir.

Biconomy (BICO), web sitesinde paylaşılan bilgiye göre, Web 3.0’ın genel olarak benimsenmesini artırmak için çeşitli aktarım sorunlarını çözmeyi hedefliyor.

“Bugün Web3 uygulamaları, korkunç şekilde kullanıcı katılımı ve işlem deneyimi şeklinde kullanıcı benimsemesinin önündeki büyük engellerle karşı karşıya.

İşlem deneyiminde kullanıcılar için çeşitli sorunlar vardır: Kullanıcı uygulamanızı her kullandığında bir işlem ücreti ödeme gerekliliği duyar. Kullanıcılar yalnızca o anda sahip olmayabilecekleri ETH ile ödeme yapmaya zorlanabilir veya kullanıcı ETH yatırımını harcamak istemeyebilir. Yeni kullanıcılar uzun ve karmaşık bir şekilde alım süreci geçirirler. MetaMask kullanmak gibi karmaşık blok zinciri tekniklerinde uzmanlık gereklidir…

Amacımız, blok zincirle ilgili karmaşıklıkları ele alarak işlemleri basitleştirmek.”

Biconomy (BICO) Bugün Diğer Global Borsalarda da Listelendi

Biconomy (BICO) cephesinde bugün yoğun bir gün yaşandı, BICO, küresel çapta hizmet veren yüksek hacimli FTX, OKEx, Huobi Global, Gate.io ve ByBit borsalarında aynı anda listelendi.

Listeleme Haberi Ardından BICO Fiyatı Sert Yükseliş Yaşadı

Listeleme haberi, birkaç dakika içinde BICO’nun fiyatının sert bir şekilde 6.49 dolar seviyesinden 10 dolar seviyesine yükselmesine neden oldu.

Coinmarketcap verilerine göre, yazının yazıldığı sırada BICO’nun fiyatı 11.76 dolardan işlem görüyor.

Biconomy’nin (BICO) başta, BainCapital Ventures, Mechanism Capital ve Huobi Ventures da dahil olmak üzere çok sayıda etkileyici iş ortağı mevcut.

BICO listelemesi, son haftalarda Coinbase platformuna eklenen bir çok altcoinin en sonuncusu. Coinbase CEO’su Brian Armstrong, geçtiğimiz yaz borsanın mümkün olduğunca çok sayıda farklı kriptoyu listelemek için acele ettiğini söyelmişti.

BICO henüz Coinbase.com’da veya Coinbase mobil uygulamasında mevcut değil.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar